*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-09-10 10:14:29 | Просмотров: 182

НТЗ до ігор плей-офф ЧЄ (жінки)

З 18 по 25 жовтня 2019 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України (жінки) до ігор плей-офф чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2019-10-01 14:53:10 | Просмотров: 275

1 гра плей-офф ЧЄ (жінки)

12 жовтня 2019 р. у місті Шалон-ан-Шампань (Франція) національна збірна команда України (жінки) зіграла 1 гру плей-офф чемпіонату Європи з водного поло зі збірною командою Франції.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-01 14:46:08 | Просмотров: 333

Кваліфікаційні змагання ЧЄ (чоловіки)

З 11 по 13 жовтня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) національна збірна команда України (чоловіки) взяла участь у кваліфікаційних змаганнях чемпіонату Європи з водного поло.

У групі В наша збірна зігралає по матчу з командами Білорусі, Франції та Словаччини.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-09-10 10:05:00 | Просмотров: 193

НТЗ до ігор плей-офф ЧЄ (жінки)

З 03 по 10 жовтня 2019 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України (жінки) до ігор плей-офф чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2019-10-01 14:39:21 | Просмотров: 228

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 05 по 08 жовтня 2019 р. у місті Кошице (Словаччина) національна збірна команда України (чоловіки) взяла участь у міжнародному турнірі з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-08-13 16:18:49 | Просмотров: 329

Cуперкубок України серед чоловіків

29 вересня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбулася гра за Суперкубок України серед чоловіків з водного поло між командами "Динамо Львів" (чемпіонат України та володар Кубку України) та "ЛУФК" (срібний призер чемпіонату України).

 

Головний суддя змагань - Зінкевич І.І. (НК).

 

Судді: Островський М. (НК), Чобіт Т. (І-ша кат.)

 

Дата: 2019-08-27 10:16:51 | Просмотров: 291

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 23 по 29 вересня 2019 р. у місті Львові в басейні НСБ ЛВС відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України (чоловіки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2019-08-21 10:09:52 | Просмотров: 295

МТ до ігор плей-офф ЧЄ (жінки)

З 20 по 22 вересня 2019 р. у місті Кошице (Словаччина) національна збірна команда України (жінки) взяла участь у міжнародному турнірі з водного поло "Pia Cup 2019".

 

  Виклики

 

Дата: 2019-07-02 12:39:41 | Просмотров: 973

Засідання виконкому ФВПУ від 22.06.2019 року

22 червня 2019 року в м. Львові відбулося засідання виконкому Федерації водного поло України, на якому було прийнято ряд важливих рішень.

Читати далі
Дата: 2019-05-13 10:09:09 | Просмотров: 1094

Кубок України серед чоловіків

З 22 по 23 червня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Фінальне становище команд:

1) ВК "Динамо Львів";

2) Збірна Харківської області;

3) ВК "ЛУФК" (м. Львів);

4) ВК "Маріуполь".

 

Головний суддя змагань - Лісун В.С. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-19 11:34:24 | Просмотров: 979

2 тур ЧУ серед юніорів 2003 р.н.

З 25 по 29 червня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 2 тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 25 червня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-25 11:23:19 | Просмотров: 705

2 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

dnuimg48f23a6230697(1).jpgЗ 14 по 18 червня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 2 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-25 11:34:11 | Просмотров: 560

2 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

sport_hpi_large.jpgЗ 17 по 21 червня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 2 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-05-14 11:16:01 | Просмотров: 1139

2 тур (фінал) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 05 по 09 червня 2019 р. у місті Ужгороді на базі басейну  "Аква Ріо-Парк" відбувся 2 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Гравці будуть допускатися до участі в змаганнях виключно за наявності свідоцтва про народження (оригінал) та паспорту ватерполіста (оригінал).

 

Всі ігри фінального туру будуть транслюватися НАЖИВО за цим посиланням: http://bit.ly/2WKFmJv

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-16 11:00:56 | Просмотров: 665

6 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 31 травня по 02 червня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся 6 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Судді - Бєлєвцов В. (МК), Гончаров С. (МК), Капинус В. (МК), Махарадзе Г. (МК).

 

Фінальні позиції команд: 

1 місце - "Динамо" (м. Львів);

2 місце - КЗ ЛОР ЛУФК (м. Львів);

3 місце - Збірна Харківської області;

4 місце - ВК "Маріуполь".

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: