*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-01-18 11:23:53 | Просмотров: 312

І тур (група ІIІ) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 08 по 10 лютого 2019 р. у місті Львові на базі басейну  "Динамо" відбувся І тур (група ІІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 08 лютого о __:__ в басейні "Динамо".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-01 12:23:04 | Просмотров: 141

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-15 (юніори)

З 08 по 12 лютого 2019 р. у місті Бекешчаба (Угорщина) відбудеться міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів (U-15).

 

  Виклики

 

Дата: 2019-01-10 14:57:18 | Просмотров: 174

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (жінки)

З 05 по 11 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (жінки).

 

  Виклики

 

Дата: 2018-12-26 12:21:23 | Просмотров: 1213

Рішення виконкому ФВПУ від 20.12.2018 року

Вирішили:

  1. Здійснити перехід на нові правила з 01.01.2019 року, а саме:
    • зміна правила 20.15: хронометрист, що фіксує час володіння м'ячем, скидає годинник на 20 секунд, якщо а) м'яч введений в гру після подачі кутового; Б) після кидка, який не призводить до зміни володіння м'ячем; в) після видалення;
    • зміна правила 19.1: штрафний кидок проводиться з місця знаходження м'яча, за винятком: а) якщо фол зроблений гравцем, що обороняється в межах 2-метрової зони, вільний кидок приймається на 2-метровій лінії навпроти місця скоєння фолу; б) якщо інше не передбачено Правилами;
    • зміна правила 17.2: гравець, який виконує кутовий або вільний кидок, може: а) безпосередньо провести кидок по воротам; б) здійснити дриблінг і виконати кидок по воротах; в) передати м’яч іншому гравцю;
    • зміна правила 5.6: додаткова зона повторного входу на заміну буде знаходитися в будь-якому місці між лінією воріт і центральною лінією поля на половині поля команди (для заміни під час гри). [Примітка: вилучений гравець або його заміна повинні завжди входити в поле через коридор для вилучених гравців, який знаходиться в куті поля];
    • нове правило: кнопка тайм-ауту повинна знаходитися у одного з трьох тренерів (представників команд), що перебуває на лаві запасних, який буде її натискати у разі потреби тайм-ауту;
    • зміна правила 11.2: між другим і третім періодом встановлюється трихвилинна перерва;
    • зміна правил 10.1: використання автоматичних візуальних і звукових ефектів (сигналізації): а) за 5 секунд до закінчення часу видалення; б) коли видаленому гравцю дозволено повернутися в гру;
    • зміна правила 14.3 (d): гол може бути забитий: а) негайним ударом зі штрафного кидка, отриманого за межами 6-метрової зони; б) після інших будь-яких дій, а саме: дриблінгу, "качу" тощо. [Примітка: коли гравець не здійснює негайний кидок по воротам, м'яч повинен бути введений в гру, як описано в Правилах];
    • зміна правила 14.2: голкіперу дозволяється переходити центр поля;
    • зміна правила 12.1: кожна команда може взяти 2 тайм-аути під час гри;
    • нове правило: всередині 6-метрової зони, коли гравець пливе з м'ячем і / або тримає його в руках і йому перешкоджають (атакують) ззаду під час спроби кидка, повинен бути присуджений 5-метровий штрафний кидок. [Примітка: за умови, якщо м'яч не торкнувся захисника];
    • нове правило: використання системи відеоспостереження. Система відеомоніторингу буде використовуватися для виявлення і покарання випадків жорстокості або вкрай грубої гри, яка мала місце, але не була належним чином покарана або виявлена під час гри;
  2. Затвердити рішення головної суддівської колегії щодо покарання та дисциплінарних стягнень гравців команди "Збірна Харківської області" за інцидент в період гри з командою "ЛУФК" в рамках ІІ туру відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків, а саме дискваліфікації Шмігеля Є. на 1 (одну) гру, дискваліфікації Однолєткова А. на 3 (три) гри та дисциплінарних стягнень відповідно до Дисциплінарного кодексу. Також прийнято рішення щодо підвищення штрафних санкцій за червону картку до 2000 (двох тисяч) гривень та за витягнення команди з гри до 5000 (п’яти тисяч) гривень з тренера та 10000 (десяти тисяч) гривень с клубу (команди).
  3. Донести роз’яснення до головних суддів змагань чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2007 р.н., а саме: максимальна кількість юнаків в команді складає не більше ніж 13 осіб, 14-ий і 15-ий гравці мають бути дівчата. Якщо ж у складі команди немає двох дівчат, склад команди повинен бути не більше 13 чоловік.
  4. Голові колегії суддів Бєлєвцову В.І. донести до відома головних суддів змагань, що прийняття рішень повинно відбуватися відповідно до Дисциплінарного кодексу безпосередньо під час проведення змагань в присутності гравця(-ів) та представників команд.

 

Дата: 2019-01-02 13:36:18 | Просмотров: 1395

ІІ тур відкритого ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

dnuimg48f23a6230697(1).jpgЗ 30 січня по 03 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 січня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-02 13:09:11 | Просмотров: 219

НТЗ до чемпіонату Європи

82412065.jpgЗ 23 по 28 січня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (чоловіки) до чемпіонату Європи.

 

 

  Виклики

Дата: 2019-01-02 13:26:32 | Просмотров: 318

4 гра Світової ліги

29 cічня 2019 р. у м. Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася 4 гра Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між національними збірними України та Нідерландів.

 

Делегат: Mr. Balfanbaev (Казахстан).

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Akhladiotis (Греція) / Mr Gomez (Італія).

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-02 13:04:44 | Просмотров: 245

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 07 по 11 cічня 2019 р. у місті Будапешт (Угорщина) відбувся міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів (U-15).

 

 

  Виклики

Дата: 2018-12-31 13:32:58 | Просмотров: 114

З наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні гості сайту!

 

Федерація водного поло України щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Бажаємо Вам і Вашим близьким у 2019 році здоров'я, щастя, успіхів у роботі й особистому житті! Мирного неба Вам над головою, затишку вдома та багато-багато позитиву! 

  

Дата: 2018-12-19 13:22:33 | Просмотров: 206

Результати жеребкування кваліфікації до ЧЄ U-15 2019 р.

За результатами жеребкування кваліфікаційних змагань до чемпіонату Європи (U-15) національна збірна команда України потрапила до групи В.

Кваліфікаційні ігри будуть проходити в  Словенії у період з 28 по 31 березня 2019 року.

 

Зазначимо, що до чемпіонату Європи, який відбудеться в період з 21 по 28 липня 2019 року в м. Бургас (Болгарія) проходять чотири кращі команди з груп А, В та С  та три кращі команди + Болгарія (в якості організатора) з групи D.

Дата: 2018-12-19 13:13:48 | Просмотров: 125

Результати жеребкування кваліфікації до ЧЄ U-17 2019 р.

За результатами жеребкування кваліфікаційних змагань до чемпіонату Європи (U-17) національна збірна команда України потрапила до групи D.

Кваліфікаційні ігри будуть проходити в Туреччині в період з 02 по 05 травня 2019 року.

 

Зазначимо, що до чемпіонату Європи, який відбудеться в період з 11 по 18 вересня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) проходять дві команди з кожної групи, які наберуть найбільшу кількість очок.

Дата: 2018-11-28 11:09:06 | Просмотров: 600

І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 21 по 23 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 21 грудня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-12-13 16:10:14 | Просмотров: 148

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (жінки)

З 17 по 24 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (жінки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-15 15:09:25 | Просмотров: 493

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2003 р.н.

З 14 по 16 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2003 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 грудня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-12-03 16:05:11 | Просмотров: 217

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 10 по 15 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 1)

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: