*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2016-06-15 21:35:36 | Просмотров: 834

ІІ тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

З 23 по 27 червня у місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться II тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о 14-00 в готелі Олімпія.

Читати далі
Дата: 2016-05-27 23:42:49 | Просмотров: 1202

Ігри плей-офф Чемпіоната України ( чоловіки )

4-5 червня у місті Львів, а 9-11 червня у місті Харків відбудуться ігри із серії плей-офф між командами "Динамо" Львів та Харківським "Слобожанцем"

Делегат у місті Львів - Белевцов В.І.

Делегат у місті Харків - Евтушок О.Ю.

Читати далі
Дата: 2016-05-27 22:24:38 | Просмотров: 1889

II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше


З 9 по 13 червня у місті Львів, на басейні СКА відбудеться II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Делегат НФВПУ - Наумчик Е.Г.

Мандатна комісія відбудеться 8 червня о 19-00 на території басейну СКА.

 

Згідно з рішення виконкому НФВПУ, за постійне грубе порушення регламету, на   Веремеєва С.А. накладається штраф у розмірі 1000 грн., а також Веремеєва С.А. дискваліфіковано на термін 1 рік. Якщо, по закінченні терміну дискваліфікації,

Веремеєв С.А. не сплатить накладені на нього штрафи, то термін дискваліфікації   подовжуеться до моменту сплати всіх штрафів. Також, Веремеєву С.А. забороняеться знаходитись на теріторії басейну під час проведення змагань. Контроль за виконанням рішення НФВПУ покладаетьсь на головного судью змагань Белевцова В.І.

Читати далі
Дата: 2016-05-18 09:22:05 | Просмотров: 1542

Чемпіонт України серед юнаків 2004 р.н. і молодше

З 1 по 7 червня у місті Львів відбудуться змагання чемпіонату Україні серед юнаків 2004 р.н. і молодше. 

Делегат змагань - Завізіон В.М. (н.к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (н.к.) м. Львів

Тренерам на збори необхідно мати орігінали свідоцтв про народження, паспорти ватерполіста спортсменів та заявки встановленого взірця.

Засідання суддівської колегії з представніками команд відбудеться 1 червня о 19-00 на території басейну СКА. 

 

Читати далі
Дата: 2016-05-11 09:34:45 | Просмотров: 1068

VІ тур XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

З 19 по 22 травня 2016 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться VІ тур XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О. Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 19.05.2016 о 16.30 в готелі "Олімп"

Читати далі
Дата: 2016-03-10 14:45:57 | Просмотров: 1318

Кваліфікація чемпіонату Європи серед юніорів U-19

З 5 по 8 травня 2016 року в Мальтійському місті Гзіра відбудуться кваліфікаційни змаганя до чемпіонату Європи серед юніорів 1997 р.н. Суперниками наша збірної за путівки до фінальної частини будуть збірні: Німеччини, Мальти, Словенії та Болгарії.

27 квітня наша збірна вирушає на НТЗ до Словаччини де проведе товариськи ігри зі своїми однолітками з Франції, Німеччини та Словаччини.

Читати далі
Дата: 2016-04-11 20:55:41 | Просмотров: 956

ІІ тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 1998р.н.

З 17 по 20 квітня 2016 р. в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 1998 р.н.

Головний суддя змагань  - Бєлєвцов В. І. м.к. (Харків)

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 17.04.2016 о 15.00 в готелі  "Олімпія"

Читати далі
Дата: 2016-04-12 11:47:10 | Просмотров: 772

VІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

У звязку з відмовою ФСТ "Динамо" Львів від проведення VІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків в місті Маріупіль та відповідно до рішення президента Федерації водного поло України пана Кучеренко О. Г.,  VІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків відбудеться з 18 по 22 травня 2016 року в м. Дніпродзержинськ.

 

Дата: 2016-04-11 20:39:39 | Просмотров: 738

ІІІ тур відкритого XXІV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 14 по 16 квітня 2016 року в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться ІІІ (фінальний) тур XXІV відкритого чемпіонату України серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С.В.  (м. к.) м. Харків

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 14.04.2016 о 17.00 в готелі  "Олімпія"

 

Читати далі
Дата: 2016-03-21 11:35:49 | Просмотров: 1150

І тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

З 04 по 08 квітня 2016 р. в м. Харків в басейні "ХПІ" (група А) та        з 06 по 10 квітня в м. Київ басейн "ДПС" (група Б) відбудеться І тур чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Лісун В.С. н.к. (м. Київ)

 

Читати далі
Дата: 2016-03-16 09:36:43 | Просмотров: 1213

V тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 27 по 31 березня 2016 року в м. Харків відбудеться V тур

XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Завізіон В. М. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 28.03.2016 о 11.00 в басейні "ХПІ"

Читати далі
Дата: 2016-02-25 12:39:31 | Просмотров: 746

ІІ тур відкритого XXІV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 17 по 19 березня 2016 року в м. Харків відбудеться

ІІ тур XXІV відкритого чемпіонату України серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С.В.  (м. к.) м. Харків

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 17.03.2016 о 11.00 в басейні "ХПІ"

 

 

 

Читати далі
Дата: 2016-03-17 16:31:16 | Просмотров: 598

Постанова виконкому ФВПУ

 

Витяг з протоколу засідання виконкому ФВПУ від 14.03.2016

Стосовно gротесту на гру між командами Маріуполя та Дніпропетровська, листа від федерації водного поло Київщини (з фото та відео матеріалами) щодо порушень Регламенту тренерами команд Маріуполя (Швейнова О. В.), Дніпропетровська (Веремєєва С. В.) та судді  Цупріка О. В. та рекомендації колегії суддів України з водного поло щодо вищезазначених питань.

 ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

Дата: 2016-02-18 11:56:16 | Просмотров: 1507

ІV тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 03 по 06 березня 2016 року в м. Київ відбудеться ІV тур

XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Лісун В.С. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Завізіон В. М.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 03.03.2016 о 13.00 в басейні "КПІ"

Читати далі
Дата: 2016-02-23 16:33:03 | Просмотров: 1034

Успел к умирающему отцу, улетев от собственной смерти

18 февраля 2016 года исполнилось бы 70 лет знаменитому ватерполисту, двукратному олимпийскому чемпиону (1972, 1980), серебряному призеру Игр-1968 Алексею Баркалову.

 

 

 

 

 

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10