*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-11-15 15:02:30 | Просмотров: 180

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (чоловіки)

З 03 по 09 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (чоловіки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-15 15:36:16 | Просмотров: 505

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н.

З 30 листопада по 02 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" завершився фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 листопада об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

Переможець - СДЮШОР № 9 (м. Київ), ІІ місце - СДЮШОР-ДНУ - Збірна Дніпропетровської області, ІІІ місце - збірна Харківської області, ІV місце - збірна Донецької області.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-05 13:24:13 | Просмотров: 730

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 22 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" завершився ІІ тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-01 12:06:50 | Просмотров: 253

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 21 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:03:02 | Просмотров: 811

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:44:33 | Просмотров: 264

ІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

13 листопада 2018 р. в м. Харкові (Україна) на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними України та Іспанії.

 

Делегат: Mr. Perisic (Сербія).

 

Судді: Mr. Ladmann (Німеччина) та Mr. Rakovic (Сербія).

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:10:34 | Просмотров: 463

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 31 жовтня по 04 листопада 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 31 жовтня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 12:00:32 | Просмотров: 341

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 26 по 28 жовтня 2018 р. у місті Баня-Лука (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародний турнір "BORAC CUP-2018" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

 

Ігри турніру можна подивитися в прямому ефірі за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W5JsoqEDotI&feature=share

Дата: 2018-09-25 11:37:44 | Просмотров: 388

І гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

23 жовтня 2018 р. о 21:00 у м. Утрехт (Нідерланди) на базі басейну "Zwembad De Krommerijn" відбудеться І гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Нідерландів та України.

 

Делегат: Mr. Bebic (Хорватія).

 

Судді: Mr. Bender (Німеччина) та Mr. Blanchard (Франція).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 11:07:04 | Просмотров: 1045

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 18 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Команди-учасниці: ВК "Маріуполь", "Динамо" (Львів), Збірна Харківської області, "КЗ ЛОР ЛУФК" (Львів), національна збірна команда України (юніори), "НТУ-ХПІ" (Харків). 

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

Судді: Гончаров С. (МК), Капінус В. (МК), Тренчук П. (НК), Гавриленко В. (І кат.), Чобіт Т. (І кат.).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-24 15:52:16 | Просмотров: 219

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 17 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-06 14:02:29 | Просмотров: 516

Кубок України серед жінок

З 09 по 12 жовтня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулися змагання Кубку України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 09 жовтня об 11:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 13:19:07 | Просмотров: 188

НТЗ до чемпіонату Європи (юніорки)

З 09 по 12 жовтня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-05 14:47:51 | Просмотров: 388

Суперкубок України серед чоловіків

06 жовтня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся Суперкубок України серед чоловіків з водного поло. Переможцем стала Збірна команда Харківської області.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Судді: Берішвілі Л. (МК) (Грузія), Мельников С. (МК) (Молдова).

 

Технічне засідання відбудеться 06 жовтня о 19:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-05 14:44:10 | Просмотров: 358

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 04 по 07 жовтня 2018 р. у місті Кишинів (Молдова) відбувся міжнародний турнір "Кубок Президента" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Збірна команда Україна посіла друге місце, отримавши срібні медалі.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: