*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-12-19 13:13:48 | Просмотров: 150

Результати жеребкування кваліфікації до ЧЄ U-17 2019 р.

За результатами жеребкування кваліфікаційних змагань до чемпіонату Європи (U-17) національна збірна команда України потрапила до групи D.

Кваліфікаційні ігри будуть проходити в Туреччині в період з 02 по 05 травня 2019 року.

 

Зазначимо, що до чемпіонату Європи, який відбудеться в період з 11 по 18 вересня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) проходять дві команди з кожної групи, які наберуть найбільшу кількість очок.

Дата: 2018-11-28 11:09:06 | Просмотров: 647

І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 21 по 23 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 21 грудня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-12-13 16:10:14 | Просмотров: 181

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (жінки)

З 17 по 24 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (жінки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-15 15:09:25 | Просмотров: 546

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2003 р.н.

З 14 по 16 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2003 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 грудня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-12-03 16:05:11 | Просмотров: 251

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 10 по 15 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-28 10:58:02 | Просмотров: 1053

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 10 по 14 грудня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 10 грудня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:50:07 | Просмотров: 324

ІІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

11 грудня 2018 р. у м. Афіни (Греція) о 19:30 (місцевий час) на базі басейну "P.Kapagerof" відбулася ІІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Греції та України.

 

Делегат: Mr Brgulijan (Чорногорія).

 

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Haentshel (Німеччина) / Mr. Balzan (Мальта).

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2018-11-15 15:02:30 | Просмотров: 236

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (чоловіки)

З 03 по 09 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (чоловіки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-15 15:36:16 | Просмотров: 582

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н.

З 30 листопада по 02 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" завершився фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 листопада об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

Переможець - СДЮШОР № 9 (м. Київ), ІІ місце - СДЮШОР-ДНУ - Збірна Дніпропетровської області, ІІІ місце - збірна Харківської області, ІV місце - збірна Донецької області.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-05 13:24:13 | Просмотров: 795

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 22 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" завершився ІІ тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-01 12:06:50 | Просмотров: 333

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 21 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:03:02 | Просмотров: 911

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:44:33 | Просмотров: 324

ІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

13 листопада 2018 р. в м. Харкові (Україна) на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними України та Іспанії.

 

Делегат: Mr. Perisic (Сербія).

 

Судді: Mr. Ladmann (Німеччина) та Mr. Rakovic (Сербія).

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:10:34 | Просмотров: 538

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 31 жовтня по 04 листопада 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 31 жовтня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 12:00:32 | Просмотров: 417

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 26 по 28 жовтня 2018 р. у місті Баня-Лука (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародний турнір "BORAC CUP-2018" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

 

Ігри турніру можна подивитися в прямому ефірі за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W5JsoqEDotI&feature=share

Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: