*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-03-01 10:38:31 | Просмотров: 1392

3 тур (фінал) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2001 р.н.

З 01 по 05 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Мар'їн О.Є. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 квітня о 09:30 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклик

Читати далі
Дата: 2019-03-29 13:03:59 | Просмотров: 488

Зміни до регламенту

За поданням головних тренерів команд відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло, було внесено зміни до регламенту про проведення вищеназнавних змагань.

З оновленим регламентом можна ознайомитися в розділі "Документи" на нашому веб-сайті.

 

Дата: 2019-02-22 12:08:44 | Просмотров: 721

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед юніорів U-15

З 28 по 31 березня 2019 р. у місті Копер (Словенія) на базі басейну "Olimpijski bazen Bonifika Koper" відбулися кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи U-15 (юніори).

 

Склад групи В: Італія, Греція, Мальта, Румунія, Словенія та Україна.

 

 

  Виклики

 

 

Читати далі
Дата: 2019-02-01 12:15:45 | Просмотров: 962

4 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 23 по 25 березня 2019 р. у місті Маріуполі на базі басейну "Нептун" відбувся 4 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Баранніков Г.Є. (НК).

Cудді туру: Махарадзе Г. (МК), Качалов А. (НК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Чобіт Т. (І-ша кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 23 березня о 16:00 в басейні "Нептун".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-20 10:02:07 | Просмотров: 853

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-15 (юніори)

З 22 по 24 березня 2019 р. у місті Тбілісі (Грузія) відбувся міжнародний турнір "Rostom and Zurab Chachava Memorial Cup" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів (U-15).

 

Країни-учасниці турніру: Болгарія, Грузія, Туреччина та Україна.

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-06 10:07:17 | Просмотров: 969

2 тур ЧУ серед жінок

З 14 по 16 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 2 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 березня об 11:00 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-22 12:01:23 | Просмотров: 512

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-15

З 10 по 14 березня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло U-15 (юніори).

 

  Виклики

Дата: 2019-02-08 10:48:58 | Просмотров: 551

6 гра Світової ліги

12 березня 2019 р. у м. Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася 6 гра Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між національними збірними України та Греції.

 

Делегат: Mr Moliner (Іспанія).

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Kovacs-Csatlos (Угорщина) / Mr Balzan (Мальта).

 

Наживо: https://youtu.be/DpyNa2q7nFo

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-25 14:58:05 | Просмотров: 1018

1 тур (група 1) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 06 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся 1 тур (група 1) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 березня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-08 10:30:38 | Просмотров: 506

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 05 по 11 березня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

  Виклики

Дата: 2019-01-25 14:40:21 | Просмотров: 1292

1 тур (група 2) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 04 по 08 березня 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 04 березня о 10:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:54:43 | Просмотров: 801

1 тур (група 4) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 01 по 03 березня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "Школа плавання та здоров'я" відбувся 1 тур (група 4) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Капінус В.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 березня о 19:00 в басейні "Школа плавання та здоров'я".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-23 16:51:58 | Просмотров: 513

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 28 лютого по 03 березня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-01-23 16:33:48 | Просмотров: 851

1 тур (фінал) ЧУ серед юніорок 2002 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 28 лютого об 11:00 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:46:17 | Просмотров: 860

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 25 лютого по 01 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Пiонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 ВК "Маріуполь 3
   "Збірна Харківської області 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
 

 

5
    6
    7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
   Збірна Харківської області - 2 6

 

Юніорки 2002 р.н. (2019)

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н. (2019)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н. (2019)

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

1

Збірна Харківської обл.

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  Збірна Закарпатської області 5
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 8
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова

9
  ДЮСШ № 3, м. Львів 10
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

Юнаки 2007 р.н. (2019)

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  Збірна м. Києва 6
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

 

м. Львів

7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: