*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-03-07 11:22:12 | Просмотров: 1211

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 24 по 28 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 24 березня о 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-02-13 12:53:52 | Просмотров: 886

ІV тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 23 по 25 березня 2018 р. у місті Маріуполі на базі басейну "Нептун" відбувся ІV тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Капінус В. (МК), Качалов А. (НК), Махарадзе Г. (НК), Свіщов В. (І-ша кат.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-13 19:56:49 | Просмотров: 499

Результати конкурсу від компанії "TURBO"

turbopng.pngЗа підсумками конкурсу, переможцем стала Ковальчук Лариса (м. Львів), яка отримає плавки збірної України в подарунок від компанії "TURBO-Україна".


Призером номінації «За найбільшу кількість цікавих макетів», стала Марина Сироткіна (м. Харків). Вона отримає заохочувальний приз - бейсболку "TURBO".

 

Дякуємо всім учасникам конкурсу!

Дата: 2018-03-07 10:11:51 | Просмотров: 489

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 15 по 17 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 15 березня о 13:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-02-19 11:45:58 | Просмотров: 1422

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 12 по 15 березня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 12 березня о 09:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-09 12:28:21 | Просмотров: 374

Євро-2018 пройде без України

 http://xsport.ua/waterpolo_s/news/evro-2018-proydet-bez-ukrainy_647476/

Дата: 2018-01-31 14:49:43 | Просмотров: 527

Гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи серед жінок

03 березня 2018 р. у м. Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед жінок між національними збірними командами України та Сербії.

Рахунок 1-6 (1-2, 0-2, 0-1, 0-1) на користь збірної команди Сербії.

 

  Виклики

Дата: 2018-01-30 16:06:58 | Просмотров: 617

Гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи серед чоловіків

03 березня 2018 р. у місті Стамбул (Туреччина) відбулася гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків між національними збірними командами Туреччини та України.

Рахунок 10-7 (3-1, 0-2, 2-0, 5-4) на користь збірної команди Туреччини.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-30 15:35:00 | Просмотров: 482

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 23 по 25 лютого 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-31 14:22:12 | Просмотров: 715

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 23 по 25 лютого 2018 р. у місті Києві на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 лютого о 16:00 в басейні Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-30 15:56:38 | Просмотров: 604

Гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи серед чоловіків

24 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків між національними збірними командами України та Туреччини.

 

Рахунок 8-8 (0-3; 3-2; 2-1; 3-2).

 

Нагадаємо, що друга гра плей-офф відбудеться у м. Стамбул (Туреччина) 03 березня 2018 р.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-30 15:02:50 | Просмотров: 414

Виклики спортсменам і тренерам для участі у НТЗ

Виклики спортсменам і тренерам для участі у навчально-тренувальних зборах:

 

  (31.01-07.02.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (юнаки) в м. Кам'янському)

 

  (16-21.02.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (чол.) в м. Кошице (Словаччина))

 

  (24.02-01.03.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (чол.) в м. Кам'янському)

 

  (11.02-15.02.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (жін.) в м. Кам'янському)

 

  (27.02-02.03.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (жін.) в м. Харкові)

Дата: 2018-01-30 15:12:46 | Просмотров: 474

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 19 по 24 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-31 14:06:32 | Просмотров: 400

Гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи серед жінок

17 лютого 2018 р. у Сербії відбулася гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед жінок між національними збірними командами Сербії та України.

 

Рахунок 10-8 на користь збірної команди Сербії (1-1; 3-1; 3-3; 3-3).

 

Нагадаємо, що друга гра плей-офф відбудеться у м. Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" 03 березня 2018 р.

 

  Виклики

Дата: 2018-01-19 10:04:04 | Просмотров: 577

І тур (група В) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 18 лютого 2018 р. у місті Львові на базі басейну "Динамо" відбувся І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (НК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>  

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 22 1
 Збірна Київщини 2 20 2

 Збірна Харківської області - 1

2 17 3
  НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків 2 16 4

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 5
  Збірна Харківської області - 2 2 9 6

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 7
 ХДВУФК № 1  2 3 8
"Динамо", м. Київ 2 0 9

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2 12 1
 Збірна Донецької області 2 9 2
 Збірна м. Києва 2 9 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

2 6 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: