*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2015-10-23 19:14:47 | Просмотров: 737

Кубок Украины (женщины)

 

С 23 по 25 октября 2015 г. в г. Днепродзержинск (бассейн "Микомп") состоится  Кубок Украини среди женщин.

 

Читати далі
Дата: 2015-10-08 00:20:08 | Просмотров: 618

До уваги тренерів юніорських та юнацьких команд та суддів

27 жовтня 2015 року в м. Дніпродзержинськ (під час проведення фіеального туру серед юнаків 2001 р.н.) відбудеться тренерська рада за участю тренерів юніорських та юнацьких команд та представників ФВПУ та Міністерства молоді та спорту України.

З 26 по 30 жовтня 2015  в м. Дніпродзержинськ буде проведений семінар підвищення кваліфікації для суддів.

Дата: 2015-10-07 23:41:32 | Просмотров: 818

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 12 по 16 жовтня 2015 р. в м. Одеса в басейні "ОНМА" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

Читати далі
Дата: 2015-09-22 15:18:52 | Просмотров: 806

До уваги тренерів юніорських та юнацьких команд

До уваги міських та обласних федерацій, тренерів юніорських та юнацьких команд.

В зв'язку з введенням з 2016 року наявністі "паспорту ватерполіста" для гравців юніорських та юнацьких команд, без якого допуск гравця до змагань буде неможливий, просимо підготувати протягом місяця та надіслати на адресу ФВПУ наступні данні:

1. Фото спортсмена 1 шт. (3Х4)

2. Анкету з інформацією:

- прізвище, ім'я,  по батькові

- дата народження (число, місяць, рік)

- місце проживання (місто, область)

Дата: 2015-09-22 14:04:57 | Просмотров: 919

Квалификация чемпионата Европы (мужчины) ІІ раунд

 

 

З 25 по 27 вересня 2015 року в м. Шалон-ан-Шампань (Франція) відбудеться ІІ раунд Кваліфікаційних ігор до чемпіонату Європи 2016. Суперниками нашої збірної в підгрупі будуть збірні Словакії, Франції та Білорусі.

Читати далі
Дата: 2015-07-28 15:07:53 | Просмотров: 1029

Тренерська рада (команд вищої ліги)

14 вересня 2015 року (початок о 9.00)  в м. Львів вул. Петрушевича 1 (в приміщенні "Євроспорт") відбудеться тренерська рада команд вищої ліги (чоловіки).

Представники команд в обов'язковому порядку повині мати заявки на участь у чемпіонаті в сезоні 2015-2016р.р.

 

Читати далі
Дата: 2015-09-08 13:46:33 | Просмотров: 890

Виконком ФВПУ від 07.09.2015

 

Засідання Виконкому Федерації водного поло України від 07.09.2015.

Читати далі
Дата: 2015-07-15 21:25:33 | Просмотров: 1073

11 Чемпіонат світу серед юніорок U-20

   11 Чемпіонат світу серед юніорок U - 20 відбудеться з 17 по 23 серпня 2015 року в м. Волос (Греція). В світовій першості приймуть участь 16 найкращих команд світу.

 

 

GROUP A   Great Britain, Japan Greec, Russia

GROUP B   Hungary, New Zealand, South Africa, Brazil

GROUP C   Australia, Italy, Canada, Netherland

GROUP D   Ukraine,  USA, Spain, Mexico

 

 

 

Читати далі
Дата: 2015-07-28 14:28:44 | Просмотров: 897

Чемпіонат України серед ветеранів

З 18 по 20 вересня 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  чемпіонат України серед ветеранів (Ігри пам'яті Бакі).

Чемпіонат буде проведено серед двох вікових категорій 35 + та 40 +.

Заявки на участь надсилати за факсом:

+38 044 289 17 44.

Головний суддя змагань - Фомиченко Г.Д. (н. к.)

Головний секретар - Гончаров С.В. (м.к.)

 

Дата: 2015-06-25 14:00:26 | Просмотров: 1426

Кубок України (чоловіки)

У м. Львів, в басейні "СКА" з 10 по 12 липня 2015 р., відбудеться фінальна частина Кубку України серед чоловічих команд.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

Читати далі
Дата: 2015-06-27 14:55:53 | Просмотров: 1057

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 05 по 08 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 1999 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

Читати далі
Дата: 2015-06-25 13:37:57 | Просмотров: 1472

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 29 червня по 03 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

 

Читати далі
Дата: 2015-06-09 00:25:41 | Просмотров: 1176

І Європейські Ігри м. Баку (Азербайджан)

У місті Баку (Азербайджан) з 13 по 21 червня 2015 р. відбудуться перші Європейські ігри з водного поло у віковій категорії U - 17.

Команди розподілені на підгрупи:

 
Group (A)    Italy, France, Russia, Ukraine.
Group (B)    Azerbaian, Germany, Humgary, Romania.    
Group (C)    Croatia, Greece, Montenegro, Turkey.
Group (D)    Spain, Malta, Serbia, Slovakia.
 
 

 

Читати далі
Дата: 2015-05-24 16:11:42 | Просмотров: 1242

VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд

С 04 по 07 июня 2015 г. в г. Львов (бассейн "СКА") состоится VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд.

Делегат ФВПУ Завизион В.М. (г. Киев)

Главный  судья  соревнований Высотин В.И. (г. Киев)

Сборная Украины U-17 берет участие в соревнованиях вне конкурса.

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 04.06.2015 г. в 16.00  в бассейне "СКА".

Читати далі
Дата: 2015-05-28 22:05:37 | Просмотров: 868

Виконком ФВПУ від 28.05.2015

28 травня 2015 року відбулося засідання виконкому Федерації водного поло України (ФВПУ). На ньому було розглянути питання:

 

 

1) Аналіз проведення чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. в м. Ужгород;

2) Підготовка збірної України до І Європейських ігор в Баку; 

3) Затвердження кандидатури другого тренера національної збірної команди (чоловіки);

4) Обговорення претензій, що до скасування 5-го туру Чемпіонату України серед чоловіків в Києві.

Читати далі
Страницы: <<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України

серед юнаків 2003 р.н.

 

 

23.10.17 - 27.10.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

серед жінок

 

 

04.10.17 - 08.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10