*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-09-10 10:05:00 | Просмотров: 574

НТЗ до ігор плей-офф ЧЄ (жінки)

З 03 по 10 жовтня 2019 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України (жінки) до ігор плей-офф чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2019-10-01 14:39:21 | Просмотров: 585

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 05 по 08 жовтня 2019 р. у місті Кошице (Словаччина) національна збірна команда України (чоловіки) взяла участь у міжнародному турнірі з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-08-13 16:18:49 | Просмотров: 744

Cуперкубок України серед чоловіків

29 вересня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбулася гра за Суперкубок України серед чоловіків з водного поло між командами "Динамо Львів" (чемпіонат України та володар Кубку України) та "ЛУФК" (срібний призер чемпіонату України).

 

Головний суддя змагань - Зінкевич І.І. (НК).

 

Судді: Островський М. (НК), Чобіт Т. (І-ша кат.)

 

Дата: 2019-08-27 10:16:51 | Просмотров: 728

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 23 по 29 вересня 2019 р. у місті Львові в басейні НСБ ЛВС відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України (чоловіки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2019-08-21 10:09:52 | Просмотров: 713

МТ до ігор плей-офф ЧЄ (жінки)

З 20 по 22 вересня 2019 р. у місті Кошице (Словаччина) національна збірна команда України (жінки) взяла участь у міжнародному турнірі з водного поло "Pia Cup 2019".

 

  Виклики

 

Дата: 2019-05-13 10:09:09 | Просмотров: 1567

Кубок України серед чоловіків

З 22 по 23 червня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Фінальне становище команд:

1) ВК "Динамо Львів";

2) Збірна Харківської області;

3) ВК "ЛУФК" (м. Львів);

4) ВК "Маріуполь".

 

Головний суддя змагань - Лісун В.С. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-19 11:34:24 | Просмотров: 1392

2 тур ЧУ серед юніорів 2003 р.н.

З 25 по 29 червня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 2 тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 25 червня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-25 11:23:19 | Просмотров: 1094

2 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

dnuimg48f23a6230697(1).jpgЗ 14 по 18 червня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 2 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-25 11:34:11 | Просмотров: 922

2 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

sport_hpi_large.jpgЗ 17 по 21 червня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 2 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-05-14 11:16:01 | Просмотров: 1671

2 тур (фінал) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 05 по 09 червня 2019 р. у місті Ужгороді на базі басейну  "Аква Ріо-Парк" відбувся 2 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Гравці будуть допускатися до участі в змаганнях виключно за наявності свідоцтва про народження (оригінал) та паспорту ватерполіста (оригінал).

 

Всі ігри фінального туру будуть транслюватися НАЖИВО за цим посиланням: http://bit.ly/2WKFmJv

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-16 11:00:56 | Просмотров: 1014

6 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 31 травня по 02 червня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся 6 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Судді - Бєлєвцов В. (МК), Гончаров С. (МК), Капинус В. (МК), Махарадзе Г. (МК).

 

Фінальні позиції команд: 

1 місце - "Динамо" (м. Львів);

2 місце - КЗ ЛОР ЛУФК (м. Львів);

3 місце - Збірна Харківської області;

4 місце - ВК "Маріуполь".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-05-21 13:00:18 | Просмотров: 903

І-ша всеукраїнська Динаміада серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 24 по 26 травня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  спорткомплексу НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася І-ша всеукраїнська Динаміада серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше з водного поло.

 

Технічне засідання відбудеться 24 травня о 15:30 в басейні НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Читати далі
Дата: 2019-04-16 10:41:26 | Просмотров: 1279

4 тур (фінал) ЧУ серед жінок

З 16 по 18 травня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 4 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

Судді: Лісун В. (НК), Капінус В. (МК).

 

Фінальні позиції команд: 

1 місце - Збірна Донецької області;

2 місце - Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік";

3 місце - "ДНУ-Дніпро" - Збірна   Дніпропетровської області;

4 місце - Збірна міста Києва.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-16 10:50:48 | Просмотров: 1014

5 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 10 по 12 травня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся 5 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Cудді туру: Махарадзе Г. (МК), Смеркус О. (НК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 10 травня о 17:00 в басейні НСБ ЛВС.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-08 15:02:24 | Просмотров: 902

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед юніорів U-17

З 02 по 05 травня 2019 р. у місті Стамбул (Туреччина) на базі басейну "Enka" відбулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

Склад групи D: Болгарія, Молдова, Нідерланди, Туреччина, Україна.

 

Зазначимо, що до чемпіонату Європи, який відбудеться в період з 11 по 18 вересня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) пройшли команди Туреччини та Нідерландів.

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: