*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2015-06-27 14:55:53 | Просмотров: 1069

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 05 по 08 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 1999 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

Читати далі
Дата: 2015-06-25 13:37:57 | Просмотров: 1485

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 29 червня по 03 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

 

Читати далі
Дата: 2015-06-09 00:25:41 | Просмотров: 1187

І Європейські Ігри м. Баку (Азербайджан)

У місті Баку (Азербайджан) з 13 по 21 червня 2015 р. відбудуться перші Європейські ігри з водного поло у віковій категорії U - 17.

Команди розподілені на підгрупи:

 
Group (A)    Italy, France, Russia, Ukraine.
Group (B)    Azerbaian, Germany, Humgary, Romania.    
Group (C)    Croatia, Greece, Montenegro, Turkey.
Group (D)    Spain, Malta, Serbia, Slovakia.
 
 

 

Читати далі
Дата: 2015-05-24 16:11:42 | Просмотров: 1252

VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд

С 04 по 07 июня 2015 г. в г. Львов (бассейн "СКА") состоится VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд.

Делегат ФВПУ Завизион В.М. (г. Киев)

Главный  судья  соревнований Высотин В.И. (г. Киев)

Сборная Украины U-17 берет участие в соревнованиях вне конкурса.

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 04.06.2015 г. в 16.00  в бассейне "СКА".

Читати далі
Дата: 2015-05-28 22:05:37 | Просмотров: 875

Виконком ФВПУ від 28.05.2015

28 травня 2015 року відбулося засідання виконкому Федерації водного поло України (ФВПУ). На ньому було розглянути питання:

 

 

1) Аналіз проведення чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. в м. Ужгород;

2) Підготовка збірної України до І Європейських ігор в Баку; 

3) Затвердження кандидатури другого тренера національної збірної команди (чоловіки);

4) Обговорення претензій, що до скасування 5-го туру Чемпіонату України серед чоловіків в Києві.

Читати далі
Дата: 2015-05-24 15:28:20 | Просмотров: 661

Зміни в тренерському складі чоловічої збірної

 

 Рішенням Федерації водного поло України, за клопотанням головного тренера національної збірної команди України Завізіона В.М., 22.05.2015  було знято с посади другого тренера збірної - Цупріка О. В.

 Станом на сьогодні, Завізіон Валерій Михайлович визначається з кандидатурою на посаду свого помічника.

Дата: 2015-05-20 13:11:45 | Просмотров: 673

V тур ХХV открытого чемпионата Украины среди команд высшей лиги

 

  ФВПУ прийняла рішення про скасування проведення п’ятого туру чемпіонату України серед чоловічих команд  висшої ліги поточного сезону.

  Фінальний тур чемпіонату буде проведено відповідно до Календарного плану ФВПУ з 03 по 07 червня 2015 р. у м. Львові

Дата: 2015-05-10 13:38:35 | Просмотров: 2784

Чемпионата Украины среди юниоров 2003 г.р.

С 11 по 16 мая 2015 г. в г. Ужгород состоится чемпионата Украины среди юношей 2003 г.р. и младше. 

Делегат ФВПУ Лисун В.С. (Киев)

Главный судья соревнований Василкин Ф. И. (г. Ужгород)

Главный секретарь Вишневская С. В. (г. Харьков)

Читати далі
Дата: 2015-04-29 14:25:21 | Просмотров: 1046

Х турнир памяти Алексея Баркалова

 

С 30 апреля по 02 мая 2015 г. в г. Харьков (бассейн "ХПИ") состоится Х традиционный турнир  по водному поло среди юношей,  памяти двукратного олимпийского чемпиона Алексея Баркалова

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 30.04.2015 г. в 11.00  в бассейне "ХПИ".

Читати далі
Дата: 2015-04-29 14:44:23 | Просмотров: 966

І тур ХХV открытого чемпионата Украины среди юниоров 1997 г.р.

С 03 по 06 мая 2015 г. в г. Днепродзержинск (бассейн Микомп) состоится І тур чемпионата Украины среди юниоров 1997 г.р. и младше. 

Главный судья соревнований Гончаров С. В. (Днепропетровск).

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 04.06.2015 г. в 16.00  в бассейне "Микомп".

Читати далі
Дата: 2015-04-04 21:52:31 | Просмотров: 1521

ІV тур ХХVІ открытого чемпионата Украины среди мужских команд

С 25 по 29 апреля 2015 г. в г. Харьков (бассейн "ХПИ") состоится ІV тур ХХVІ открытого чемпионата Украины среди мужских команд.

Главный  судья  соревнований Белевцов В.И (г. Харьков)

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 27.04.2015 г. в 10.00  в бассейне "ХПИ".

Читати далі
Дата: 2015-04-17 23:37:55 | Просмотров: 1837

І тур чемпионата Украины среди юношей 2001 г.р. и младше.

С 19 по 24 апреля 2015 г. в г. Одесса (бассейн ОНМА) и в г. Днепродзержинск (бассейн Микомп) состоится І тур чемпионата Украины среди юношей 2001 г.р. и младше. 

Главные судьм соревнований Свиридов В.Н. (г. Одесса) и Гончаров С. В. (Днепропетровск).

 

Читати далі
Дата: 2015-04-17 22:50:10 | Просмотров: 791

ІІІ тур ХХІІІ чемпионата Украины (женщины)

 

 

С 16 по 18 апреля 2015 г. в г. Харьков (бассейн "ХПИ") состоится ІІІ (финальный) тур ХХV открытого чемпионата Украины среди женских команд.

Главный  судья  соревнований Вишневская С. В. (г. Харьков)

 

Читати далі
Дата: 2015-04-10 21:48:01 | Просмотров: 913

Письмо НФВПУ

Письмо - предупреждение команде Киевской области! 

Читати далі
Дата: 2015-03-23 16:18:59 | Просмотров: 1170

І тур ХХV открытого чемпионата Украины среди юниоров 1999 г.р.

С 29 марта по 02 апреля 2015 г. в г. Харьков (бассейн ХПИ) и г. Днепродзержинске (бассейн Микомп) состоится І тур чемпионата Украины среди юниоров 1999 г.р. и младше. 

 

Читати далі
Страницы: <<  <  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10