*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-03-20 09:57:34 | Просмотров: 743

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 25 по 29 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-03-27 10:31:50 | Просмотров: 919

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед жінок

З 25 по 28 квітня 2019 р. у м. Ріо-Майор (Португалія) відбудуться кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

 

Кваліфікаційна група складається з таких команд: Португалія, Румунія, Словаччина, Україна, Швейцарія, Чехія.

 

Усі команди грають одна з одною за колом, після чого братимуть участь у іграх плей-оф (12 та 26 жовтня 2019 р.) відповідно до зайнятого місця у групі з останніми шістьома командами попереднього чемпіонату Європи (Франція, Німеччина, Сербія, Ізраїль, Хорватія, Туреччина).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-18 11:38:23 | Просмотров: 721

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 18 по 21 квітня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір з водного поло серед юніорів (U-17).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-03-27 10:24:16 | Просмотров: 766

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (жінки)

З 17 по 22 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (жінки).

 

  Виклики

 

Дата: 2019-03-18 10:57:18 | Просмотров: 881

1 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 17 по 21 квітня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 17 квітня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-04 12:13:18 | Просмотров: 665

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 10 по 16 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-03-04 12:00:19 | Просмотров: 1320

3 тур ЧУ серед жінок

З 12 по 14 квітня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 3 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

Судді: Махарадзе Г. (МК), Ставертій О. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 10:51:39 | Просмотров: 897

1 тур (група 3) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 12 по 14 квітня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "КПІ" відбувся 1 тур (група 3) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов А.Ю. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 квітня о 15:30 в басейні "КПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 11:02:24 | Просмотров: 1136

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 06 по 10 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Піонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 квітня о 15:00 в басейні "Піонер".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 10:38:31 | Просмотров: 1629

3 тур (фінал) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2001 р.н.

З 01 по 05 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Мар'їн О.Є. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 квітня о 09:30 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклик

Читати далі
Дата: 2019-03-29 13:03:59 | Просмотров: 694

Зміни до регламенту

За поданням головних тренерів команд відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло, було внесено зміни до регламенту про проведення вищеназнавних змагань.

З оновленим регламентом можна ознайомитися в розділі "Документи" на нашому веб-сайті.

 

Дата: 2019-02-22 12:08:44 | Просмотров: 949

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед юніорів U-15

З 28 по 31 березня 2019 р. у місті Копер (Словенія) на базі басейну "Olimpijski bazen Bonifika Koper" відбулися кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи U-15 (юніори).

 

Склад групи В: Італія, Греція, Мальта, Румунія, Словенія та Україна.

 

 

  Виклики

 

 

Читати далі
Дата: 2019-02-01 12:15:45 | Просмотров: 1211

4 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 23 по 25 березня 2019 р. у місті Маріуполі на базі басейну "Нептун" відбувся 4 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Баранніков Г.Є. (НК).

Cудді туру: Махарадзе Г. (МК), Качалов А. (НК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Чобіт Т. (І-ша кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 23 березня о 16:00 в басейні "Нептун".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-20 10:02:07 | Просмотров: 1098

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-15 (юніори)

З 22 по 24 березня 2019 р. у місті Тбілісі (Грузія) відбувся міжнародний турнір "Rostom and Zurab Chachava Memorial Cup" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів (U-15).

 

Країни-учасниці турніру: Болгарія, Грузія, Туреччина та Україна.

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-06 10:07:17 | Просмотров: 1253

2 тур ЧУ серед жінок

З 14 по 16 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 2 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 березня об 11:00 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: