*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-09-21 15:40:02 | Просмотров: 18

З ювілеєм!!!

Вітаємо Свіщова Олександра Юрійовича

віце-президента ФВПУ

президента ВК "Динамо" м. Львів

з нагоди 50 річчя

та бажає міцного здоров'я та великих перемог!!!!!

Дата: 2020-08-19 14:20:49 | Просмотров: 1141

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

 

З 21 по 25 вересня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться ІІ тур (групв І та ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.  з водного поло.

 

Головні судді змагань:

Група І - Бєлєвцов В.І. (MК)

Група ІІ - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання   відбудеться 21 вересня о 09:30 в готелі "Олімпія".
 

 група І

 

група ІІ

Читати далі
Дата: 2020-08-21 10:18:54 | Просмотров: 397

Конкурс

 

Результати конкурсу:

- юніори 2006 р.н. старшим тренером призначено Наумчика Євгена.

- юніорки 2004 р.н. старшим тренером призначено Міроненко Олександру.

                                         

- юніори 2004 р.н. прийом документів продовжено до 01 жовтня 2020 року. Заявки приймаються на електрону адресу: h2polo@ukr.net.

 

Читати далі
Дата: 2020-09-16 15:12:05 | Просмотров: 148

Кубок України чоловіки

З 02 по 04 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться Кубок України серед чоловіків  з водного поло.

Судді змагань: 

Гончаров С.В. (МК) - головний суддя, Махарадзе Г.Т. (М.К.), Кастанда В.Р. (М.К.), Головкін Т.Є. (І  кат), Момот В.В. (І кат), 

 

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 Регламент ФВПУ

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-09-17 10:26:42 | Просмотров: 195

Фінал Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 05 по 09 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань Гончаров С.В. (МК).

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о __:__ в готелі "Олімпія".

 

Під час проведення змагань буде проведенно семінар тренерів та суддів.

 

 

  ВИКЛИКИ

 

 

 регламент ФВПУ

Читати далі
Дата: 2020-09-25 09:47:41 | Просмотров: 13

НТЗ юніорки 2004 р.н.

З 24 по 30 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) U-16.

 

Дата: 2020-09-02 14:20:02 | Просмотров: 367

Інформація по Збірній команді Київщини

За дорученням презедентаи ФВПУ, з метою надання об'єктивної інформації, цим постом ми починаємо висвітлення докуметів (звернень, листів, судових ухвал та рішень), які надходять від Федерації водного поло Київщини на адресу різних організацій та відповіді на них.

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-06-09 14:00:44 | Просмотров: 792

Календар змагань з водного поло

 

02-04 жовтня 2020 (м. Кам`янське) - Кубок України чоловіки

05-09 жовтня 2020 (м. Кам`янське) - фінал ЧУ серед юнаків 2008 р.н.

22-24 жовтня 2020 (м. Дніпро) - фінал ЧУ серед юніорок 2004 р.н.

30 жовтня - 01 листопада 2020 (м. Дніпро) - ІІ тур (фінал) ЧУ серед жінок

01 листопада (за призначенням) Суперкубок чоловіки

14-15 листопада 2020 (м. Дніпро) - Кубок України жінки

 

Увага!!! Місце та строки можуть бути змінено в залежності від ситуації в Україні пов'язаній з розповсюдженням COVID - 19.

 

 

Дата: 2020-08-20 14:17:31 | Просмотров: 586

Турнір пам'яті сім'ї Баркалових

З 11 по 13 вересня 2020 р. у місті Києві, за підтримки федерації водного поло 

м. Києва, на базі басейну  "НТУ КПІ"  відбудеться турнір пам'яті сім'ї Баркалових серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше. 

Головний суддя змагань: Завізіон В. М. (Н.К.)

 

Команди учасниці:

Група І: Збірна Харківської області, Збірна Закарпатської області,

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів.

Група ІІ: ДЮСША № 3 м. Львів, Збірна Дніпропетровської області,

Збірна команда м. Києва.

 

Офіційний спонсор турніру "Turbo Ukraine"

Читати далі
Дата: 2020-08-18 10:12:40 | Просмотров: 458

V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 27 по 30 серпня 2020 р. у місті Львів на базі басейну  "НСБЛВС"  МОУ відбудется V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед  чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон Валерій (Н.К.)

Cудді туру: Костанда В'ячеслав (МК), Махарадзе Георгій (МК), Черленяк Дмитро (НК),  Островський Мар'ян (НК), Момот Віктор (І К).

 

 Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в басейні  "НСБЛВС"   МОУ.

Читати далі
Дата: 2020-07-14 12:32:23 | Просмотров: 988

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.

 З 06 по 10 серпня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.   з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 06 серпня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-07-24 14:00:08 | Просмотров: 782

Повторно

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"        (м. Кам'янське, проспект Аношкіна, 109-4), відбудеться ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло (чоловіки) серед команд, що зайняли 1 - 4 місця по результатам ігор 1-го етапу. Запрошуються учасники змагань згідно Регламенту.

Головний суддя змагань - Лісун В.(НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія" (проспект Аношкіна, 105).

Дата: 2020-07-13 15:26:27 | Просмотров: 914

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2002 р.н.

 

 З 20 по 24 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед   чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 20 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

  

Читати далі
Дата: 2020-07-14 16:03:02 | Просмотров: 1130

ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбудется ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - .

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

Читати далі
Дата: 2020-03-12 18:29:38 | Просмотров: 745

Міністерство молоді та спорту України скасовує спортивні заходи

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України  від 12.03.2020 №6 в період з 12 березня по 03 квітня 2020 року скасовуються фізкультурно-оздоровчі заходи, чемпіонати України, всеукраїнські змагання, турніри, матчеві зустрічі, Кубки України з видів спорту серед різних вікових груп крім дорослих, що передбачені Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних спортивних федерацій.

 

 Наказ Мінмолодьспорту

Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 ВК "Маріуполь 3
   "Збірна Харківської області 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
 

 

5
    6
    7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
   Збірна Харківської області - 2 6

 

Юніорки 2002 р.н. (2019)

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н. (2019)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н. (2019)

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

1

Збірна Харківської обл.

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  Збірна Закарпатської області 5
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 8
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова

9
  ДЮСШ № 3, м. Львів 10
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

Юнаки 2007 р.н. (2019)

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  Збірна м. Києва 6
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

 

м. Львів

7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: