*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-06-09 14:00:44 | Просмотров: 554

Календар змагань з водного поло

06-10.08.2020 (м. Кам`янське) - ІІ тур ЧУ серед юніорів 2004 р.н.

27-30.08.2020 (м. Львів) - V-VI тур ЧУ (Суперліга) серед чоловіків.

21-25 вересень 2020 (м. Харків) - ІІ тур ЧУ серед юнаків 2006 р.н.

23-27 вересень 2020 (м. Кам`янське) - ІІ тур ЧУ серед юнаків 2006 р.н.

07-11 жовтень 2020 (м. Кам`янське) - фінал ЧУ серед юнаків 2008 р.н.

жовтень 2020 (за призначенням) - ІІ тур (фінал) ЧУ серед жінок

 

 

Увага!!! Місце та строки можуть бути змінено в залежності від ситуації в Україні пов'язаній з розповсюдженням COVID - 19.

 

 

Дата: 2020-07-14 12:32:23 | Просмотров: 708

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.

 З 06 по 10 серпня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.   з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 06 серпня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-07-24 14:00:08 | Просмотров: 596

Повторно

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"        (м. Кам'янське, проспект Аношкіна, 109-4), відбудеться ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло (чоловіки) серед команд, що зайняли 1 - 4 місця по результатам ігор 1-го етапу. Запрошуються учасники змагань згідно Регламенту.

Головний суддя змагань - Лісун В.(НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія" (проспект Аношкіна, 105).

Дата: 2020-07-13 15:26:27 | Просмотров: 719

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2002 р.н.

 

 З 20 по 24 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед   чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 20 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

  

Читати далі
Дата: 2020-07-14 16:03:02 | Просмотров: 971

ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбудется ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - .

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

Читати далі
Дата: 2020-03-12 18:29:38 | Просмотров: 575

Міністерство молоді та спорту України скасовує спортивні заходи

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України  від 12.03.2020 №6 в період з 12 березня по 03 квітня 2020 року скасовуються фізкультурно-оздоровчі заходи, чемпіонати України, всеукраїнські змагання, турніри, матчеві зустрічі, Кубки України з видів спорту серед різних вікових груп крім дорослих, що передбачені Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних спортивних федерацій.

 

 Наказ Мінмолодьспорту

Дата: 2018-09-28 15:06:57 | Просмотров: 808

***

Дата: 2019-12-18 15:34:32 | Просмотров: 2434

Відбулося жеребкування чемпіонатів України серед юніорів і юнаків

Федерацією водного поло України було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України серед юніорів і юнаків у наступному сезоні.

Читати далі
Дата: 2020-02-13 15:28:21 | Просмотров: 361

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 10 по 15 березня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Дата: 2020-02-06 10:14:24 | Просмотров: 617

І тур (група ІІ) ЧУ серед юніорів 2004 р.н.

З 09 по 13 березня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). 

Технічне засідання відбулося 09 березня о 09:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-02-04 10:48:16 | Просмотров: 605

Конференція ФВПУ

13 березня 2020 року о 13.30 в місті Києві за адресою вул. Дмитрієвська, 18/24 відбудеться засідання чергової Конференції Федерації водного поло України.

 

У відповідності до рішення Виконкому ФВПУ на засідання Конференції запрошується по 1 делегату, який повинен бути обраний на загальних зборах/конференціях/осередках.

 

Реєстрація делегатів почнеться 13 березня о 13.00 за адресою вул. Дмитрієвська, 18/24. Делегати повинні мати документ, що засвідчує особу та витяг з протоколу загальних зборів/конференцій/осередків, підтверджуючи обрання делегата.

 

Порядок денний:

1. Зміни до Статуту ФВПУ;

2. Інше.

Дата: 2020-01-21 10:32:55 | Просмотров: 1100

І тур (група А) ЧУ серед юнаків 2006 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2020 р. у місті Києві на базі басейну  НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов О.Ю. (НК). 

Технічне засідання відбулося 28 лютого о 14:30 в басейні НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-23 11:29:25 | Просмотров: 995

ІІ тур ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 27 лютого по 01 березня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 27 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-20 14:18:05 | Просмотров: 491

І тур ЧУ серед жінок

З 21 по 23 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся І тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбулося 21 лютого об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-20 11:31:50 | Просмотров: 634

І тур (група І) ЧУ серед юніорів 2006 р.н.

З 12 по 16 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся І тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбулося 12 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
   Збірна Харківської області - 2 6

 

Юніорки 2002 р.н. (2019)

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н. (2019)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н. (2019)

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н. (2019)

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н. (2019)

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: