*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-02-04 10:48:16 | Просмотров: 116

Конференція ФВПУ

13 березня 2020 року о 13.30 в місті Києві за адресою вул. Дмитрієвська, 18/24 відбудеться засідання чергової Конференції Федерації водного поло України.

 

У відповідності до рішення Виконкому ФВПУ на засідання Конференції запрошується по 1 делегату, який повинен бути обраний на загальних зборах/конференціях/осередках.

 

Реєстрація делегатів почнеться 13 березня о 13.00 за адресою вул. Дмитрієвська, 18/24. Делегати повинні мати документ, що засвідчує особу та витяг з протоколу загальних зборів/конференцій/осередків, підтверджуючи обрання делегата.

 

Порядок денний:

1. Зміни до Статуту ФВПУ;

2. Інше.

Дата: 2020-01-20 11:31:50 | Просмотров: 395

І тур (група І) ЧУ серед юніорів 2006 р.н.

З 12 по 16 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 12 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-20 14:18:05 | Просмотров: 107

І тур ЧУ серед жінок

З 21 по 23 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 21 лютого об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-23 11:29:25 | Просмотров: 178

ІІ тур ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 27 лютого по 01 березня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбудеться 27 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-21 10:32:55 | Просмотров: 322

І тур (група А) ЧУ серед юнаків 2006 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2020 р. у місті Києві на базі басейну  НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського" відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов О.Ю. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 28 лютого о 14:30 в басейні НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-02-06 10:14:24 | Просмотров: 43

І тур (група ІІ) ЧУ серед юніорів 2004 р.н.

З 09 по 13 березня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбудеться І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 09 березня о __:__ в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

 Виклики

Дата: 2020-02-13 15:28:21 | Просмотров: 23

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 10 по 15 березня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Дата: 2020-02-04 09:54:08 | Просмотров: 59

I тур (група Б) ЧУ серед юнаків 2004 р.н.

З 11 по 15 березня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 11 березня о __:__ в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Дата: 2020-01-31 15:31:26 | Просмотров: 62

І тур (група А) ЧУ серед юнаків 2008 р.н.

З 13 по 15 березня 2020 р. у місті Львові на базі басейну  СК "Динамо" відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 13 березня о __:__ в басейні СК "Динамо".

 

 Виклики

Дата: 2020-01-31 15:19:53 | Просмотров: 41

ІІ тур ЧУ серед жінок

З 19 по 21 березня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 19 березня о __:__ в басейні НТУ "ХПІ".

 

 Виклики

Дата: 2019-12-18 15:34:32 | Просмотров: 1459

Відбулося жеребкування чемпіонатів України серед юніорів і юнаків

Федерацією водного поло України було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України серед юніорів і юнаків у наступному сезоні.

Читати далі
Дата: 2018-09-28 15:06:57 | Просмотров: 544

***

Дата: 2020-01-20 11:04:31 | Просмотров: 251

Фінал ЧУ серед юніорок 2001 р.н.

З 07 по 09 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 07 лютого об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-30 11:43:56 | Просмотров: 299

Ігор Зінкевич - в.о. головного тренера чоловічої національної збірної

Наказом Федерації водного поло України № 1 від 30.01.2020 року Ігоря Ілліча Зінкевича призначено на посаду виконуючого обов'язки головного тренера чоловічої національної збірної команди України з водного поло.

 

У термін до 05.02.2020 року Ігор Ілліч повинен надати ФВПУ свої пропозиції щодо тренерського штабу та програму підготовки національної збірної команди України на 2020 рік.

 

Зазначимо, що Ігор Ілліч Зінкевич вже має досвід роботи з національними збірними командами України: він був головним тренером збірної у 1998-2000 роках, асистентом головного тренера - у 2000-2004 роках, а також головним тренером молодіжної збірної у 1996-1999 роках. Має відзнаку "Заслужений працівник у галузі фізичної культури та спорту".

 

Найближчими офіційними змаганнями у чоловічої національної збірної команди України є ігри Світової Ліги: 17 березня 2020 року - з Францією, 14 квітня - з Нідерландами, а 28 квітня 2020 року - з Грузією.

Дата: 2020-01-30 12:26:36 | Просмотров: 279

Тимур Шилін - старший тренер юніорської національної збірної України U-19

Наказом Федерації водного поло України № 1 від 30.01.2020 року Шиліна Тимура Владиславовича призначено на посаду старшого тренера національної збірної команди України з водного поло (юніори U-19).

 

У термін до 07.02.2020 року Тимур Владиславович повинен надати ФВПУ свої пропозиції щодо тренерського штабу збірної та програму підготовки національної збірної команди України на 2020 рік.

 

Тимур Шилін - вихованець маріупольського водного поло, з 2019 року працює головним тренером місцевого клубу "Маріуполь". 

 

Зазначимо, що головними офіційними змаганнями у юніорів 2001 р.н. в поточному році є чемпіонат Європи U-19, кваліфікація до якого відбудеться з 03 по 05 квітня 2020 року в Туреччині.

Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: