*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-09-05 14:47:51 | Просмотров: 840

Суперкубок України серед чоловіків

06 жовтня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся Суперкубок України серед чоловіків з водного поло. Переможцем стала Збірна команда Харківської області.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Судді: Берішвілі Л. (МК) (Грузія), Мельников С. (МК) (Молдова).

 

Технічне засідання відбудеться 06 жовтня о 19:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-05 14:44:10 | Просмотров: 835

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 04 по 07 жовтня 2018 р. у місті Кишинів (Молдова) відбувся міжнародний турнір "Кубок Президента" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Збірна команда Україна посіла друге місце, отримавши срібні медалі.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-17 13:12:55 | Просмотров: 636

НТЗ до чемпіонату Європи (юніорки)

З 04 по 09 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-08-31 10:00:36 | Просмотров: 713

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 23 по 28 вересня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-08-27 14:51:21 | Просмотров: 975

Пішла з життя Людмила Валієвна Баркалова

26 серпня 2018 року зупинилося серце Людмили Валієвни Баркалової.

 

Світ втратив добру, щиру, порядну, небайдужу Людину та мудру жінку.

Людмилу Валієвну знали як людину, до якої завжди можна звернутися з будь-якої проблемою; як людину, яка завжди допоможе і словом, і ділом; як людину, яку всі любили та до якої ставилися з глибокою повагою.

 

Світла пам'ять про Людмилу Валієвну назавжди залишиться в наших серцях…

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.

 

Прощання з Людмилою Валієвною та похорон відбудуться у середу, 29 серпня, о 12:00 на Байковому кладовищі м. Києва.

Читати далі
Дата: 2018-08-27 21:49:58 | Просмотров: 802

Помер Зємцов Йосип Федорович

24 серпня 2018 року не стало заслуженого тренера України, чемпіона Європи з водного поло Зємцова Йосипа Федоровича.

 

Йосип Федорович був кваліфікованим спеціалістом, талановим тренером та мудрим наставником. Він виховав чимало мастеровитих спортсменів, деякі з яких продовжують його тренерську справу, займаються викладацькою дільність у сфері спорту тощо.

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.

 

Прощання з Йосипом Федоровичем та похорон відбудуться у вівторок, 28 серпня, о 15:00 на Байковому кладовищі м. Києва.

Дата: 2018-08-10 09:34:02 | Просмотров: 678

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 23 по 26 серпня 2018 р. у місті Новаки (Словаччина) відбудеться міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-08 11:23:56 | Просмотров: 1168

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 26 по 30 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 26 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-30 10:01:13 | Просмотров: 1159

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 23 по 24 червня 2018 р. у місті Львові на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о __:__ в басейні "ЦСК ЗСУ".

 

  Виклики

Дата: 2018-04-23 11:00:57 | Просмотров: 910

FINA-школа для суддів з водного поло

З 15 по 17 червня 2018 р. у місті Львові відбулася FINA-школа для суддів з водного поло.

 

Дата: 2018-05-30 09:50:57 | Просмотров: 955

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 11 по 13 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 червня о 14:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-16 16:39:21 | Просмотров: 1122

ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 06 по 10 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 06 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-31 10:57:27 | Просмотров: 679

Вітаємо з ювілеєм!

Федерація водного поло України вітає з 80-тиріччям заслуженого тренера Радянського Союзу Смеркуса Євгенія Давидовича!

 

Бажаємо Вам, Євгенію Давидовичу, міцного здоров'я і довгих років життя, успіхів і вдачі, добра, радості, миру і багато-багато перемог!

 

З ювілеєм!

Дата: 2018-05-22 12:32:46 | Просмотров: 774

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорок

З 01 по 03 червня 2018 р. у місті Враца (Болгарія) відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юніорок.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-16 16:24:15 | Просмотров: 777

НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорок

З 26 по 30 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: