*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-09-29 09:58:35 | Просмотров: 1694

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок

З 04 по 08 жовтня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок за участю національних збірних команд Ізраїлю, Мальти, Румунії, Словаччини, Швейцарії, Чехії та України.

Делегат змагань - Деян Перішич (Сербія).

 

Збірна команда нашої країни посіла четверте місце у групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Сербії.

 

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:23:22 | Просмотров: 1332

Відкритий Кубок України серед жінок

З 28 по 30 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкритий Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Лісун В. С. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:17:53 | Просмотров: 1052

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 22 по 24 вересня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "НСБ ЛВС" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:08:25 | Просмотров: 1083

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 18 по 20 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Палацу підводного спорту відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Двома командами, які кваліфікувалися до фінальної частини Кубку, стали збірні Київщини та м. Маріуполя.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-08-31 14:12:13 | Просмотров: 1294

Чемпіонат Європи серед юніорів

З 10 по 17 вересня 2017 р. у місті Гзіра (Мальта) відбулася фінальна частина чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Юніорська збірна України посіла на турнірі 14 місце.

 

 

 

 

 

 

Група A

Група B

Група C

Група D

Хорватія

Іспанія

Сербія

Греція

Угорщина

Італія

Мальта

Росія

Чорногорія

Румунія

Грузія

Словаччина

Україна

Німеччина

Франція

Туреччина

Читати далі
Дата: 2017-08-04 11:32:36 | Просмотров: 1269

ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 22 по 26 серпня 2017 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

Читати далі
Дата: 2017-05-17 11:44:43 | Просмотров: 1592

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

З 03 по 07 липня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

Головний суддя змагань - Столяров С. Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:50:50 | Просмотров: 1067

ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:47:07 | Просмотров: 833

ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 23 по 25 червня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).


Чемпіоном України 2017 року серед чоловіків стала команда "Збірна Харківської області"! Вітаємо переможців!

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:32:50 | Просмотров: 1896

ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:45:42 | Просмотров: 1409

ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:31:26 | Просмотров: 1057

І серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 17 по 18 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася І серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:39:11 | Просмотров: 853

І серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 17 по 18 червня 2017 р. у місті Маріуполі, на базі басейну "Нептун" відбулася І серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:56:04 | Просмотров: 2355

Відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р.н.

З 06 по 11 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р. н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-29 13:57:14 | Просмотров: 644

Жеребкування чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

За результатами жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів, збірна України потрапила у групу А. Відповідно, суперниками нашої команди стали юніорські збірні Хорватії, Угорщини та Чорногорії.

Зазначимо, що ігри будуть проходити на Мальті у період з 10 по 17 вересня 2017 року.

Читати далі
Страницы: <<  <  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: