*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-04-05 10:13:37 | Просмотров: 1085

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 29 квітня по 02 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-04-05 11:55:06 | Просмотров: 1007

ІII тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Антонюк О. В. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. І. (МК), Гончаров С. В. (МК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-04-24 11:17:22 | Просмотров: 879

Міжнародний турнір з водного поло серед юніорів "Słowianka-Cup 2017"

З 21 по 23 квітня 2017 р. у місті Гожув Великопольський (Польща), на базі басейну спортивно-реабілітаційного центру "Słowianka" відбувся міжнародний турнір з водного поло "Słowianka-Cup 2017" серед юніорів 2000 р. н. та молодше, у якому приймала участь збірна команда України.

 

Обігравши збірні команди Польщі та Білорусі, наші юніори посіли перше місце серед учасників міжнародного турніру. Вітаємо переможців!
 

Читати далі
Дата: 2017-04-05 11:44:57 | Просмотров: 920

ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 20 по 22 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 15:54:03 | Просмотров: 1761

І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 03 по 07 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (Н.К.).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-21 16:10:45 | Просмотров: 1031

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 07 по 09 квітня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну "НТУУ-КПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Качалов О. Ю. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:00:54 | Просмотров: 975

І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 02 по 04 квітня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "Динамо" відбувся І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (Н.К.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:05:25 | Просмотров: 978

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 04 по 06 квітня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-02-20 15:14:50 | Просмотров: 1242

І тур (група А) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 20 по 22 березня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (НК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

 

Читати далі
Дата: 2017-02-20 15:03:19 | Просмотров: 1097

І тур (група Б) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 20 по 22 березня 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся І тур (група Б) відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Баранніков Г.Є. (НК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-02-20 14:18:42 | Просмотров: 910

ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 17 по 19 березня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-02-20 14:05:43 | Просмотров: 1220

II тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків

З 17 по 19 березня 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Качалов А. Ю. (НК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-09 16:43:02 | Просмотров: 1297

Рішення виконкому ФВПУ від 06.03.2017

Роз'яснення щодо рішення ФВПУ:

 

Проти цього рішення були: Євтушок О. Ю., Лісун В. С., Баркалова Л. В. 

Лісун В.С. та Баркалова Л. В. виступали за дискваліфікацію гравця до кінця чемпіонату, а Євтушок О. Ю. - до кінця поточного року з умовною дискваліфікаціею на наступній рік.

За це рішення голосували: Кучеренко О. Г., Свіщов О. Ю., Смірнов М. О. та Висотін В. І.

Читати далі
Дата: 2017-02-13 15:37:56 | Просмотров: 840

Рішення виконкому ФВПУ від 13.02.2017

Читати далі
Дата: 2017-01-17 10:27:30 | Просмотров: 1476

ІІІ тур відкритого XXVІ чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (I тур Супер ліга)

З 22 по 24 лютого 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "ХПІ" відбувся IІІ тур відкритого Чемпіонату України серед чоловіків (І тур Супер ліга).

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК)

Судді: Бєлєвцов В. І. (МК), Лєбєдєв М. Є. (НК), Скуратов В. С. (НК), Гавриленко В. М. (І-ша категорія).

 

  Виклики

 

 

Читати далі
Страницы: <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: