*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-01-19 10:04:04 | Просмотров: 1194

І тур (група В) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 18 лютого 2018 р. у місті Львові на базі басейну "Динамо" відбувся І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (НК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-09 16:48:32 | Просмотров: 1579

ІІІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 13 по 15 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Гончаров С. (МК), Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (НК), Веремєєв К. (І-ша кат.)

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-10 10:19:40 | Просмотров: 1424

І тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 09 по 11 лютого 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-11 14:38:12 | Просмотров: 1096

Інформація для гостей веб-сторінки

Шановні гості сайту!

 

Доводимо до Вашого відома, що на нашій веб-сторінці Ви можете ознайомитися з оновленими списками національних збірних команд України з водного поло (на 2018 рік).

 

Зробити це можна за посиланням: http://water-polo.com.ua/index.php?link=pages&menu_id=30

Дата: 2017-12-05 11:47:12 | Просмотров: 1311

Увага! Конкурс!

Федерація водного поло України за підтримки свого партнера, компанії «Турбо Україна», оголошує конкурс на виготовлення нового дизайну плавок для збірної України з водного поло. Макет для виготовлення дизайну Ви можете завантажити за посиланням: http://turboukraine.com.ua/index.php?page=news&id=57

 

За результатами вибору кращого макета, на думку членів ФВПУ, переможець конкурсу отримає плавки збірної України в ПОДАРУНОК від компанії «Турбо Україна».

 

Готовий макет Ви можете надсилати на E-mail: sales@turboukraine.com.ua до 31.01.2018 р. Кількість макетів від одного учасника необмежена! Найбільш активні учасники також отримають заохочувальні призи від компанії «Турбо Україна».

 

Результати конкурсу та переможець будуть оголошені на офіційному сайті Федерації водного поло України 15.02.2018 р.

Дата: 2017-12-31 18:49:54 | Просмотров: 1361

З наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Федерація водного поло України щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

 

Бажаємо Вам і Вашим близьким у 2018 році міцного здоров'я, щастя, успіхів, миру та затишку! Нехай у Новому році збудуться всі Ваші мрії і кожен день даруватиме виключно позитивні емоції!

Дата: 2017-12-28 12:08:13 | Просмотров: 1086

Наказ Виконкому ФВПУ від 28.12.2017 р.

Рішенням Виконкому ФВПУ від 28.12.2017 р. тренерами національних юніорських збірних команд України 2001-2002 р. н. було призначено Момота Віктора Володимировича (юніори) та Мироненко Олександру Ігорівну (юніорки).

 

Вітаємо тренерів з призначенням і бажаємо плідної та продуктивної роботи на чолі збірних!

 

 

Читати далі
Дата: 2017-12-04 09:56:21 | Просмотров: 1341

І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

З 14 по 17 грудня 2017 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

Читати далі
Дата: 2017-12-04 10:10:17 | Просмотров: 1460

І тур (група Б) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

З 11 по 15 грудня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:42:35 | Просмотров: 1752

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 07 по 10 грудня 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Капінус В. (МК), Махарадзе Г. (НК), Островський М. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:49:56 | Просмотров: 1197

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2001 р.н.

З 04 по 06 грудня 2017 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:53:14 | Просмотров: 1090

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2001 р.н.

З 20 по 24 листопада 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Дата: 2017-10-30 10:56:19 | Просмотров: 2196

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 16 по 19 листопада 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді туру: Веремєєв К. (І-ша кат.), Гончаров С. (МК), Чобіт Т. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. (МК) та Гавриленко В. (І-ша кат.).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:59:29 | Просмотров: 1436

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 1999 р.н.

З 10 по 12 листопада 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юніорок 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Дата: 2017-09-12 15:32:38 | Просмотров: 1466

Суперкубок України серед чоловіків

28 жовтня 2017 р. о 18.00 у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Суперкубок України серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Переможцем гри стала команда "Динамо" (м. Львів), яка перемогла Збірну Харківської області з рахунком 7-8 (3-2;0-2;1-3;3-1).

 

 Виклики

Страницы: <<  <  10  11  12  13  14  15  16  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: