*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-05-17 11:44:43 | Просмотров: 1156

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

З 03 по 07 липня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

Головний суддя змагань - Столяров С. Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:50:50 | Просмотров: 610

ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:47:07 | Просмотров: 387

ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 23 по 25 червня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).


Чемпіоном України 2017 року серед чоловіків стала команда "Збірна Харківської області"! Вітаємо переможців!

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:32:50 | Просмотров: 1439

ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:45:42 | Просмотров: 917

ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:31:26 | Просмотров: 595

І серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 17 по 18 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася І серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:39:11 | Просмотров: 422

І серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 17 по 18 червня 2017 р. у місті Маріуполі, на базі басейну "Нептун" відбулася І серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:56:04 | Просмотров: 1789

Відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р.н.

З 06 по 11 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р. н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-29 13:57:14 | Просмотров: 259

Жеребкування чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

За результатами жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів, збірна України потрапила у групу А. Відповідно, суперниками нашої команди стали юніорські збірні Хорватії, Угорщини та Чорногорії.

Зазначимо, що ігри будуть проходити на Мальті у період з 10 по 17 вересня 2017 року.

Читати далі
Дата: 2017-04-24 15:32:47 | Просмотров: 667

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 травня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "ЗСУ ЦСКА" відбудеться ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2017-04-24 15:23:04 | Просмотров: 623

ІV тур (фінал) відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 19 по 21 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІV тур (фінал) відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).lag 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-31 09:57:10 | Просмотров: 674

XIII літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків

З 15 по 19 травня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ХІІІ літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Регламент

Читати далі
Дата: 2017-05-10 10:13:30 | Просмотров: 690

Кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів, м. Манчестер (Великобританія)

З 11 по 14 травня 2017 р. у місті Манчестері (Великобританія), на базі басейну "The East Manchester Leisure Centre" відбулися кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло (юніори) серед команд Групи С: Україна, Великобританія, Ізраїль, Литва, Румунія.

 

Читати далі
Дата: 2017-04-26 16:26:02 | Просмотров: 631

XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті О. С. Баркалова

З 01 по 03 травня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона О. С. Баркалова.

 

Найкращий бомбардир турніру -  Ашанін Дмитро (зб. Харківської обл.).

Найкращий захисник - Толстіков Артем (ДЮСШ №3, м. Львів).

Найкращий воротар - Хонда Артем ("Гомель").

Найкращий гравець - Онищенко Григорій (СДЮШОР ім. Я. Клочкової ,  м. Харків).

 

Вітаємо призерів!

 

Призи надані нашим партнером "Турбо Україна".

Читати далі
Дата: 2017-04-05 10:13:37 | Просмотров: 722

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 29 квітня по 02 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10