*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-01-21 10:47:45 | Просмотров: 708

Суперліга тимчасово призупинена

У зв'язку з особливими обставинами Федерацією водного поло України прийнято рішення про тимчасове призупинення відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Про оновлені строки проведення цих змагань буде повідомлено пізніше.

Дата: 2020-01-13 13:20:49 | Просмотров: 678

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 22 по 26 січня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

В рамках групи ІІ зіграють такі команди: ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області, КЗ КДЮСШ "Меотіда" (м. Маріуполь), КЗ ЛОР ЛУФК (м. Львів) i Збірна Київщини-2.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 22 січня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-13 13:33:42 | Просмотров: 650

І тур (група І) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 20 по 22 січня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

В рамках групи І зіграли такі команди: Збірна Харківської області-1, Збірна Харківської області-2, ХДВУФК №1 (м. Харків) та КДЮСШ "Динамо" (м. Київ).

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). Технічне засідання відбулося 20 січня о 09:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-11-21 10:03:49 | Просмотров: 153

Фінальний збір жіноча збірна проведе у Кам'янському

Останній навчально-тренувальний збір у 2019 році національна збірна команда України з водного поло (жінки) проведе з 10 по 17 грудня у місті Кам'янському в басейні "МіКомп".

 

 Виклики

Дата: 2019-11-06 13:32:39 | Просмотров: 1063

Визначились учасники чемпіонатів України серед юнаків і юніорів

01.11.2019 року закінчився срок подачі заявок на участь у відкритих чемпіонатах України з водного поло серед юнаків і юніорів. Ознайомитися з командами-учасницями майбутніх змагань можна у цій новині. Просимо регіональні осередки ФВПУ подавати заявки на проведення змагань. Це можна зробити до 15.12.2019 року.

 

Також інформуємо, що в зв'язку з кількістю команд-учасниць система розіграшу чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н. буде змінена (слідкуйте за новинами на нашому веб-сайті).

Читати далі
Дата: 2019-10-02 15:34:18 | Просмотров: 1271

2 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 05 по 08 грудня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбувся 2 тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (НК), Вєрємєєв К. (І к.), Гавриленко В. (І к.).

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-11-12 14:37:01 | Просмотров: 289

Жіноча збірна взяла участь у турнірі в Словаччині

З 06 по 08 грудня 2019 р. у місті Кошице (Словаччина) національна збірна команда України (жінки) взяла участь у міжнародному турнірі з водного поло "Miki-Cup 2019".

 

  Виклики

 
Дата: 2019-11-11 14:24:54 | Просмотров: 913

Чоловіча збірна не отримала нового тренера

05 грудня 2019 року в Міністерстві молоді та спорту України (м. Київ, вул. Еспланадна, 42) відбувся конкурс  на посаду головного тренера національної збірної команди України з водного поло на 2020 рік.

На вакантну посаду претендувало чотири спеціаліста: Д.В. Волончук, В.М. Завізіон, Є.Г. Носік і О.В. Цуприк.

Претенденти представили своє бачення підготовки чоловічої національної збірної команди в наступному році, однак жодному кандидату не вдалося переконати комісію Мінмолодьспорту у своїй компетенції для затвердження на посаду головного тренера.

Дата: 2019-10-30 10:56:36 | Просмотров: 600

1 тур (фінал) ЧУ серед юніорок 2004 р.н.

З 29 листопада по 01 грудня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 1 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Фінальне становище команд:
1) CДЮСШОР №9, м. Київ;
2) Збірна Харківської області;
3) ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області;
4) Збірна Донецької області.

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 11:33:21 | Просмотров: 200

2 гра Світової Ліги серед чоловіків

25 листопада 2019 р. у місті Террасса (Іспанія) національна збірна команда України з водного поло (чоловіки) зіграла 2 гру Світової Ліги зі збірною командою Іспанії.

 

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 10:35:21 | Просмотров: 642

3 тур (фінал) ЧУ серед юніорів 2003 р.н.

З 20 по 24 листопада 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Золоті призери чемпіонату - гравці КЗ ЛОР ЛУФК, срібні - команда Збірна Харківської області-1, а бронзові - Збірна Закарпатської області. Вітаємо переможців!

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 11:22:35 | Просмотров: 132

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

З 18 по 23 листопада 2019 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Дата: 2019-11-04 10:24:24 | Просмотров: 369

Кубок України серед жінок

З 16 по 17 листопада 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Фінальне розташування команд:

1. «ШВСМ-ХПІ»-Збірна Харківської обл.

2. Збірна Донецької області

3. «ДНУ-ДНІПРО»-Збірна Дніпропетровської обл.

4. Збірна м. Києва

 

Вітаємо переможців!

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 10:45:45 | Просмотров: 174

1 гра Світової Ліги серед чоловіків

12 листопада 2019 р. у місті Нікшич (Чорногорія) національна збірна команда України з водного поло (чоловіки) зіграла 1 гру Світової Ліги зі збірною командою Чорногорії.

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-29 09:36:23 | Просмотров: 490

3 тур (фінал) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 06 по 10 листопада 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Золото чемпіонату виграла команда ДЮСШ №3-КЗ ЛОР ЛУФК, срібні медалі вибороли збірники Харківської області, а бронза дісталася львівській КДЮСШ ім. Ю. Кутенка. Вітаємо переможців!

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: