*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-01-13 13:20:49 | Просмотров: 1024

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 22 по 26 січня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

В рамках групи ІІ зіграють такі команди: ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області, КЗ КДЮСШ "Меотіда" (м. Маріуполь), КЗ ЛОР ЛУФК (м. Львів) i Збірна Київщини-2.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 22 січня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-13 13:33:42 | Просмотров: 1048

І тур (група І) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 20 по 22 січня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

В рамках групи І зіграли такі команди: Збірна Харківської області-1, Збірна Харківської області-2, ХДВУФК №1 (м. Харків) та КДЮСШ "Динамо" (м. Київ).

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). Технічне засідання відбулося 20 січня о 09:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-18 14:25:12 | Просмотров: 782

Склад національної збірної команди на 2020 рік

Шановні колеги!

 

Прохання перевірити правильність даних, вказаних у складі національної збірної команди України з водного поло на 2020 рік.

У випадку відсутності виправлень від регіональних федерацій, дані будуть вважатися вірними.

 

Склад 

 

Дата: 2019-11-21 10:03:49 | Просмотров: 451

Фінальний збір жіноча збірна проведе у Кам'янському

Останній навчально-тренувальний збір у 2019 році національна збірна команда України з водного поло (жінки) проведе з 10 по 17 грудня у місті Кам'янському в басейні "МіКомп".

 

 Виклики

Дата: 2019-11-06 13:32:39 | Просмотров: 1398

Визначились учасники чемпіонатів України серед юнаків і юніорів

01.11.2019 року закінчився срок подачі заявок на участь у відкритих чемпіонатах України з водного поло серед юнаків і юніорів. Ознайомитися з командами-учасницями майбутніх змагань можна у цій новині. Просимо регіональні осередки ФВПУ подавати заявки на проведення змагань. Це можна зробити до 15.12.2019 року.

 

Також інформуємо, що в зв'язку з кількістю команд-учасниць система розіграшу чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н. буде змінена (слідкуйте за новинами на нашому веб-сайті).

Читати далі
Дата: 2019-10-02 15:34:18 | Просмотров: 1746

2 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 05 по 08 грудня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбувся 2 тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (НК), Вєрємєєв К. (І к.), Гавриленко В. (І к.).

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-11-12 14:37:01 | Просмотров: 585

Жіноча збірна взяла участь у турнірі в Словаччині

З 06 по 08 грудня 2019 р. у місті Кошице (Словаччина) національна збірна команда України (жінки) взяла участь у міжнародному турнірі з водного поло "Miki-Cup 2019".

 

  Виклики

 
Дата: 2019-11-11 14:24:54 | Просмотров: 1306

Чоловіча збірна не отримала нового тренера

05 грудня 2019 року в Міністерстві молоді та спорту України (м. Київ, вул. Еспланадна, 42) відбувся конкурс  на посаду головного тренера національної збірної команди України з водного поло на 2020 рік.

На вакантну посаду претендувало чотири спеціаліста: Д.В. Волончук, В.М. Завізіон, Є.Г. Носік і О.В. Цуприк.

Претенденти представили своє бачення підготовки чоловічої національної збірної команди в наступному році, однак жодному кандидату не вдалося переконати комісію Мінмолодьспорту у своїй компетенції для затвердження на посаду головного тренера.

Дата: 2019-10-30 10:56:36 | Просмотров: 926

1 тур (фінал) ЧУ серед юніорок 2004 р.н.

З 29 листопада по 01 грудня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 1 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Фінальне становище команд:
1) CДЮСШОР №9, м. Київ;
2) Збірна Харківської області;
3) ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області;
4) Збірна Донецької області.

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 11:33:21 | Просмотров: 521

2 гра Світової Ліги серед чоловіків

25 листопада 2019 р. у місті Террасса (Іспанія) національна збірна команда України з водного поло (чоловіки) зіграла 2 гру Світової Ліги зі збірною командою Іспанії.

 

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 10:35:21 | Просмотров: 928

3 тур (фінал) ЧУ серед юніорів 2003 р.н.

З 20 по 24 листопада 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Золоті призери чемпіонату - гравці КЗ ЛОР ЛУФК, срібні - команда Збірна Харківської області-1, а бронзові - Збірна Закарпатської області. Вітаємо переможців!

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 11:22:35 | Просмотров: 430

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

З 18 по 23 листопада 2019 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Дата: 2019-11-04 10:24:24 | Просмотров: 673

Кубок України серед жінок

З 16 по 17 листопада 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Фінальне розташування команд:

1. «ШВСМ-ХПІ»-Збірна Харківської обл.

2. Збірна Донецької області

3. «ДНУ-ДНІПРО»-Збірна Дніпропетровської обл.

4. Збірна м. Києва

 

Вітаємо переможців!

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-30 10:45:45 | Просмотров: 438

1 гра Світової Ліги серед чоловіків

12 листопада 2019 р. у місті Нікшич (Чорногорія) національна збірна команда України з водного поло (чоловіки) зіграла 1 гру Світової Ліги зі збірною командою Чорногорії.

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2019-10-29 09:36:23 | Просмотров: 767

3 тур (фінал) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 06 по 10 листопада 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Золото чемпіонату виграла команда ДЮСШ №3-КЗ ЛОР ЛУФК, срібні медалі вибороли збірники Харківської області, а бронза дісталася львівській КДЮСШ ім. Ю. Кутенка. Вітаємо переможців!

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: