*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-12-28 12:08:13 | Просмотров: 367

Наказ Виконкому ФВПУ від 28.12.2017 р.

Рішенням Виконкому ФВПУ від 28.12.2017 р. тренерами національних юніорських збірних команд України 2001-2002 р. н. було призначено Момота Віктора Володимировича (юніори) та Мироненко Олександру Ігорівну (юніорки).

 

Вітаємо тренерів з призначенням і бажаємо плідної та продуктивної роботи на чолі збірних!

 

 

Читати далі
Дата: 2017-12-04 09:56:21 | Просмотров: 685

І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

З 14 по 17 грудня 2017 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

Читати далі
Дата: 2017-12-04 10:10:17 | Просмотров: 814

І тур (група Б) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

З 11 по 15 грудня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:42:35 | Просмотров: 918

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 07 по 10 грудня 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Капінус В. (МК), Махарадзе Г. (НК), Островський М. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:49:56 | Просмотров: 536

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2001 р.н.

З 04 по 06 грудня 2017 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:53:14 | Просмотров: 499

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2001 р.н.

З 20 по 24 листопада 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Дата: 2017-10-30 10:56:19 | Просмотров: 1392

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 16 по 19 листопада 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді туру: Веремєєв К. (І-ша кат.), Гончаров С. (МК), Чобіт Т. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. (МК) та Гавриленко В. (І-ша кат.).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:59:29 | Просмотров: 712

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 1999 р.н.

З 10 по 12 листопада 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юніорок 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Дата: 2017-09-12 15:32:38 | Просмотров: 635

Суперкубок України серед чоловіків

28 жовтня 2017 р. о 18.00 у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Суперкубок України серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Переможцем гри стала команда "Динамо" (м. Львів), яка перемогла Збірну Харківської області з рахунком 7-8 (3-2;0-2;1-3;3-1).

 

 Виклики

Дата: 2017-09-08 11:57:19 | Просмотров: 1106

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.

З 23 по 27 жовтня 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться о 1300 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-11 10:14:27 | Просмотров: 403

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків

З 06 по 08 жовтня 2017 р. у місті Лісабон (Португалія) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків за участю національних збірних команд Литви, Португалії, Чехії та України.

 

Збірна команда нашої країни посіла перше місце в групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Мальти або Туреччини.

 

Читати далі
Дата: 2017-09-29 09:58:35 | Просмотров: 1401

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок

З 04 по 08 жовтня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок за участю національних збірних команд Ізраїлю, Мальти, Румунії, Словаччини, Швейцарії, Чехії та України.

Делегат змагань - Деян Перішич (Сербія).

 

Збірна команда нашої країни посіла четверте місце у групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Сербії.

 

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:23:22 | Просмотров: 1033

Відкритий Кубок України серед жінок

З 28 по 30 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкритий Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Лісун В. С. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:17:53 | Просмотров: 753

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 22 по 24 вересня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "НСБ ЛВС" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:08:25 | Просмотров: 885

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 18 по 20 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Палацу підводного спорту відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Двома командами, які кваліфікувалися до фінальної частини Кубку, стали збірні Київщини та м. Маріуполя.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>  

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10