*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-09-17 10:26:42 | Просмотров: 2201

Фінал Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 05 по 09 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань Гончаров С.В. (МК).

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

Під час проведення змагань буде проведенно семінар тренерів та суддів.

 

 

  ВИКЛИКИ

 

 

 регламент ФВПУ

Читати далі
Дата: 2020-09-16 15:12:05 | Просмотров: 1201

Кубок України чоловіки

З 02 по 04 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться Кубок України серед чоловіків  з водного поло.

Судді змагань: 

Гончаров С.В. (МК) - головний суддя, Махарадзе Г.Т. (М.К.), Кастанда В.Р. (М.К.), Головкін Т.Є. (І  кат), Момот В.В. (І кат), 

 

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

 Регламент ФВПУ

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-08-19 14:20:49 | Просмотров: 1513

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

 

З 21 по 25 вересня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться ІІ тур (групв І та ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.  з водного поло.

 

Головні судді змагань:

Група І - Бєлєвцов В.І. (MК)

Група ІІ - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання   відбудеться 21 вересня о 09:30 в готелі "Олімпія".
 

 група І

 

група ІІ

Читати далі
Дата: 2020-08-20 14:17:31 | Просмотров: 944

Турнір пам'яті сім'ї Баркалових

З 11 по 13 вересня 2020 р. у місті Києві, за підтримки федерації водного поло 

м. Києва, на базі басейну  "НТУ КПІ"  відбудеться турнір пам'яті сім'ї Баркалових серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше. 

Головний суддя змагань: Завізіон В. М. (Н.К.)

 

Команди учасниці:

Група І: Збірна Харківської області, Збірна Закарпатської області,

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів.

Група ІІ: ДЮСША № 3 м. Львів, Збірна Дніпропетровської області,

Збірна команда м. Києва.

 

Офіційний спонсор турніру "Turbo Ukraine"

Читати далі
Дата: 2020-08-18 10:12:40 | Просмотров: 798

V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 27 по 30 серпня 2020 р. у місті Львів на базі басейну  "НСБЛВС"  МОУ відбудется V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед  чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон Валерій (Н.К.)

Cудді туру: Костанда В'ячеслав (МК), Махарадзе Георгій (МК), Черленяк Дмитро (НК),  Островський Мар'ян (НК), Момот Віктор (І К).

 

 Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в басейні  "НСБЛВС"   МОУ.

Читати далі
Дата: 2020-07-14 12:32:23 | Просмотров: 1268

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.

 З 06 по 10 серпня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.   з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 06 серпня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-07-24 14:00:08 | Просмотров: 998

Повторно

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"        (м. Кам'янське, проспект Аношкіна, 109-4), відбудеться ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло (чоловіки) серед команд, що зайняли 1 - 4 місця по результатам ігор 1-го етапу. Запрошуються учасники змагань згідно Регламенту.

Головний суддя змагань - Лісун В.(НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія" (проспект Аношкіна, 105).

Дата: 2020-07-13 15:26:27 | Просмотров: 1194

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2002 р.н.

 

 З 20 по 24 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед   чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 20 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

  

Читати далі
Дата: 2020-07-14 16:03:02 | Просмотров: 1370

ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбудется ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - .

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

Читати далі
Дата: 2018-09-28 15:06:57 | Просмотров: 1162

***

Дата: 2019-12-18 15:34:32 | Просмотров: 3204

Відбулося жеребкування чемпіонатів України серед юніорів і юнаків

Федерацією водного поло України було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України серед юніорів і юнаків у наступному сезоні.

Читати далі
Дата: 2020-02-13 15:28:21 | Просмотров: 670

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 10 по 15 березня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Дата: 2020-02-06 10:14:24 | Просмотров: 995

І тур (група ІІ) ЧУ серед юніорів 2004 р.н.

З 09 по 13 березня 2020 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). 

Технічне засідання відбулося 09 березня о 09:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-21 10:32:55 | Просмотров: 1481

І тур (група А) ЧУ серед юнаків 2006 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2020 р. у місті Києві на базі басейну  НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов О.Ю. (НК). 

Технічне засідання відбулося 28 лютого о 14:30 в басейні НТУУ "КПІ ім. І. Сікорського".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-01-23 11:29:25 | Просмотров: 1290

ІІ тур ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н.

З 27 лютого по 01 березня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 27 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: