*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2016-09-27 19:23:37 | Просмотров: 1249

Кубок України 2016 (чоловіки)

З 22 по 25 листопада 2016 року в м. Харків (басейн НТУ-ХПІ) відбудеться фінал Кубку України серед чоловічих команд.

Команди участниці: "Слобожанець" Харківська обл., "Динамо"                          м. Львів, збірна Київщини та ВК м. Маріуполь.

Головний суддя - Висотін В.І.  н.к. (Київ).

мандатна комісія відбудеться 22.11.2016 о 11.00 в басейні "НТУ-ХПІ

Читати далі
Дата: 2016-11-22 21:29:57 | Просмотров: 955

Наказ НФВПУ

Дата: 2016-11-14 17:08:40 | Просмотров: 942

Звернення президента ФВПУ

 - Наказ Мінмолодьспорту України

- Наказ ФВПУ

 

Шановні колеги!

Радий всіх вітати і хочу повідомити наступне. У нас, в Федерації водного поло України, і за її межами з'явилася нова форма спілкування - анонімність.

Читати далі
Дата: 2016-11-16 23:36:42 | Просмотров: 746

Звернення віце-президента НФВП України Євтушка Олександра

Шановні коллеги, друзі, спільнота та усі, кому не байдужий наш вид спорту. Хочу 

                                               поставити на обговорення наступне питання.​ 

Читати далі
Дата: 2016-11-14 16:52:55 | Просмотров: 695

Кубок України 2016 (жінки)

 

З 17 по 19 листопада 2016 року в м. Харків (басейн НТУ-ХПІ) відбудеться фінал Кубку України серед жіночих команд.

Головний суддя - Вишневська С.В.  м.к. (Харків).

мандатна комісія відбудеться 17.11.2016 о 11.00 в басейні "НТУ-ХПІ"

Читати далі
Дата: 2016-10-21 22:40:03 | Просмотров: 895

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н.

З 06 по 10 листопада в місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться ІII тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Гончаров С.В.

Делегат ФВПУ - Лісун В.С.

Мандатна комісія відбудеться 06 листопада о 15-00 в готелі Олімпія.

Читати далі
Дата: 2016-10-21 21:57:56 | Просмотров: 660

ІІІ тур фінал Відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

Відкритий Чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Фінальне становище команд

Команд

1  "Динамо" Ужгород
2 зб. Харківської обл.-1
3 ДЮСШ-3-ЛУФК Львів
4 ДЮСШ ВП Одеса
5 Євроспорт-ЛУФК Львів
6  СДЮШОР Я.Клочкової
7 СДЮШОР ДНУ Дніпро
8  "Динамо-Леви" Львів
9 зб. Харківської обл.-2
10

зб. Харківської обл.-3

11 КДЮСШ Кутенко Львів
12  ДЮСШ №3-2  Львів
13 ВК "Київ"
14 зб. Дніпро-ської. обл.

 

 

     

Читати далі
Дата: 2016-10-25 19:59:15 | Просмотров: 431

Призначення тренерів юніорської збірної команди

Рішенням Виконкому ФВПУ на посаду головного тренера національної юніорської збірної команди України 2000 р.н. та молодше призначено Колточихіна Сергія Валентиновича (м. Харків), асистентом головного тренера призначено Наумчика Євгена Георгійовича (м. Львів) та другим асистентом головного тренера (за квотою державного тренера) призначено Момота Віктора Володимировича (м. Львів).

Дата: 2016-10-05 15:25:17 | Просмотров: 583

Звітно-виборча конференція

Увага!!!

 

20 жовтня 2016 р. в м. Києві на звітно-виборчій конференції Федерації водного поло України з перевагою в 12 голосів президентом  ФВПУ було обрано Кучеренко О.Г.

Голоси делегатів розподілились наступним чином:

- Кучеренко О.Г. - 13 голосів;

- Горбунов Я.В. - 1 голос;

- 1 делегат утримався.

 

Вітаємо Олександра Георгійовича з переобранням!!!

 

Читати далі
Дата: 2016-10-05 13:04:54 | Просмотров: 441

Тренерська рада тренерів команд вищої ліги (чоловіки)

21 жовтня 2016 р. в м. Київ відбудеться нарада тренерів чоловічих команд вищої ліги, що до наступного чемпіонату України. Пропозиції по системі проведення та іншим доповненням та змінам приймаються за е - mail: ukr.diving.fed@mail.ru до 17 жовтня 2016 року. Пропозиції що не будуть надісланні до вищезазначеної дати до розгляду прийматися не будуть!!!!

 

 проект регламенту ЧУ 2017

Дата: 2016-06-15 21:35:36 | Просмотров: 878

ІІ тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

З 23 по 27 червня у місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться II тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о 14-00 в готелі Олімпія.

Читати далі
Дата: 2016-05-27 23:42:49 | Просмотров: 1326

Ігри плей-офф Чемпіоната України ( чоловіки )

4-5 червня у місті Львів, а 9-11 червня у місті Харків відбудуться ігри із серії плей-офф між командами "Динамо" Львів та Харківським "Слобожанцем"

Делегат у місті Львів - Белевцов В.І.

Делегат у місті Харків - Евтушок О.Ю.

Читати далі
Дата: 2016-05-27 22:24:38 | Просмотров: 1930

II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше


З 9 по 13 червня у місті Львів, на басейні СКА відбудеться II тур Чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Делегат НФВПУ - Наумчик Е.Г.

Мандатна комісія відбудеться 8 червня о 19-00 на території басейну СКА.

 

Згідно з рішення виконкому НФВПУ, за постійне грубе порушення регламету, на   Веремеєва С.А. накладається штраф у розмірі 1000 грн., а також Веремеєва С.А. дискваліфіковано на термін 1 рік. Якщо, по закінченні терміну дискваліфікації,

Веремеєв С.А. не сплатить накладені на нього штрафи, то термін дискваліфікації   подовжуеться до моменту сплати всіх штрафів. Також, Веремеєву С.А. забороняеться знаходитись на теріторії басейну під час проведення змагань. Контроль за виконанням рішення НФВПУ покладаетьсь на головного судью змагань Белевцова В.І.

Читати далі
Дата: 2016-05-18 09:22:05 | Просмотров: 1587

Чемпіонт України серед юнаків 2004 р.н. і молодше

З 1 по 7 червня у місті Львів відбудуться змагання чемпіонату Україні серед юнаків 2004 р.н. і молодше. 

Делегат змагань - Завізіон В.М. (н.к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (н.к.) м. Львів

Тренерам на збори необхідно мати орігінали свідоцтв про народження, паспорти ватерполіста спортсменів та заявки встановленого взірця.

Засідання суддівської колегії з представніками команд відбудеться 1 червня о 19-00 на території басейну СКА. 

 

Читати далі
Дата: 2016-05-11 09:34:45 | Просмотров: 1104

VІ тур XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

З 19 по 22 травня 2016 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться VІ тур XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О. Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 19.05.2016 о 16.30 в готелі "Олімп"

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

 

14.12.17 - 17.12.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6