*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-05-21 13:00:18 | Просмотров: 507

І-ша всеукраїнська Динаміада серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 24 по 26 травня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  спорткомплексу НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася І-ша всеукраїнська Динаміада серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше з водного поло.

 

Технічне засідання відбудеться 24 травня о 15:30 в басейні НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Читати далі
Дата: 2019-04-16 10:41:26 | Просмотров: 898

4 тур (фінал) ЧУ серед жінок

З 16 по 18 травня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 4 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

Судді: Лісун В. (НК), Капінус В. (МК).

 

Фінальні позиції команд: 

1 місце - Збірна Донецької області;

2 місце - Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік";

3 місце - "ДНУ-Дніпро" - Збірна   Дніпропетровської області;

4 місце - Збірна міста Києва.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-16 10:50:48 | Просмотров: 680

5 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 10 по 12 травня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся 5 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Cудді туру: Махарадзе Г. (МК), Смеркус О. (НК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 10 травня о 17:00 в басейні НСБ ЛВС.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-08 15:02:24 | Просмотров: 592

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед юніорів U-17

З 02 по 05 травня 2019 р. у місті Стамбул (Туреччина) на базі басейну "Enka" відбулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

Склад групи D: Болгарія, Молдова, Нідерланди, Туреччина, Україна.

 

Зазначимо, що до чемпіонату Європи, який відбудеться в період з 11 по 18 вересня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) пройшли команди Туреччини та Нідерландів.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-20 09:57:34 | Просмотров: 397

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 25 по 29 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-03-27 10:31:50 | Просмотров: 553

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед жінок

З 25 по 28 квітня 2019 р. у м. Ріо-Майор (Португалія) відбудуться кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

 

Кваліфікаційна група складається з таких команд: Португалія, Румунія, Словаччина, Україна, Швейцарія, Чехія.

 

Усі команди грають одна з одною за колом, після чого братимуть участь у іграх плей-оф (12 та 26 жовтня 2019 р.) відповідно до зайнятого місця у групі з останніми шістьома командами попереднього чемпіонату Європи (Франція, Німеччина, Сербія, Ізраїль, Хорватія, Туреччина).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-18 11:38:23 | Просмотров: 414

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 18 по 21 квітня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір з водного поло серед юніорів (U-17).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-03-27 10:24:16 | Просмотров: 396

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (жінки)

З 17 по 22 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (жінки).

 

  Виклики

 

Дата: 2019-03-18 10:57:18 | Просмотров: 554

1 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 17 по 21 квітня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 17 квітня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-04 12:13:18 | Просмотров: 327

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 10 по 16 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-03-04 12:00:19 | Просмотров: 842

3 тур ЧУ серед жінок

З 12 по 14 квітня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 3 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

Судді: Махарадзе Г. (МК), Ставертій О. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 10:51:39 | Просмотров: 531

1 тур (група 3) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 12 по 14 квітня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "КПІ" відбувся 1 тур (група 3) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов А.Ю. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 квітня о 15:30 в басейні "КПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 11:02:24 | Просмотров: 729

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 06 по 10 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Піонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 квітня о 15:00 в басейні "Піонер".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 10:38:31 | Просмотров: 1229

3 тур (фінал) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2001 р.н.

З 01 по 05 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Мар'їн О.Є. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 квітня о 09:30 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклик

Читати далі
Дата: 2019-03-29 13:03:59 | Просмотров: 345

Зміни до регламенту

За поданням головних тренерів команд відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло, було внесено зміни до регламенту про проведення вищеназнавних змагань.

З оновленим регламентом можна ознайомитися в розділі "Документи" на нашому веб-сайті.

 

Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: