*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-04-26 16:26:02 | Просмотров: 862

XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті О. С. Баркалова

З 01 по 03 травня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона О. С. Баркалова.

 

Найкращий бомбардир турніру -  Ашанін Дмитро (зб. Харківської обл.).

Найкращий захисник - Толстіков Артем (ДЮСШ №3, м. Львів).

Найкращий воротар - Хонда Артем ("Гомель").

Найкращий гравець - Онищенко Григорій (СДЮШОР ім. Я. Клочкової ,  м. Харків).

 

Вітаємо призерів!

 

Призи надані нашим партнером "Турбо Україна".

Читати далі
Дата: 2017-04-05 10:13:37 | Просмотров: 940

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 29 квітня по 02 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-04-05 11:55:06 | Просмотров: 902

ІII тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Антонюк О. В. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. І. (МК), Гончаров С. В. (МК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-04-24 11:17:22 | Просмотров: 721

Міжнародний турнір з водного поло серед юніорів "Słowianka-Cup 2017"

З 21 по 23 квітня 2017 р. у місті Гожув Великопольський (Польща), на базі басейну спортивно-реабілітаційного центру "Słowianka" відбувся міжнародний турнір з водного поло "Słowianka-Cup 2017" серед юніорів 2000 р. н. та молодше, у якому приймала участь збірна команда України.

 

Обігравши збірні команди Польщі та Білорусі, наші юніори посіли перше місце серед учасників міжнародного турніру. Вітаємо переможців!
 

Читати далі
Дата: 2017-04-05 11:44:57 | Просмотров: 768

ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 20 по 22 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 15:54:03 | Просмотров: 1625

І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 03 по 07 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (Н.К.).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-21 16:10:45 | Просмотров: 890

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 07 по 09 квітня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну "НТУУ-КПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Качалов О. Ю. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:00:54 | Просмотров: 790

І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 02 по 04 квітня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "Динамо" відбувся І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (Н.К.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:05:25 | Просмотров: 832

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 04 по 06 квітня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-02-20 15:14:50 | Просмотров: 1088

І тур (група А) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 20 по 22 березня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (НК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

 

Читати далі
Дата: 2017-02-20 15:03:19 | Просмотров: 956

І тур (група Б) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 20 по 22 березня 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся І тур (група Б) відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Баранніков Г.Є. (НК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-02-20 14:18:42 | Просмотров: 774

ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 17 по 19 березня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-02-20 14:05:43 | Просмотров: 1081

II тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків

З 17 по 19 березня 2017 р. у місті Маріуполь, на базі басейну "Нептун" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Качалов А. Ю. (НК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-09 16:43:02 | Просмотров: 1151

Рішення виконкому ФВПУ від 06.03.2017

Роз'яснення щодо рішення ФВПУ:

 

Проти цього рішення були: Євтушок О. Ю., Лісун В. С., Баркалова Л. В. 

Лісун В.С. та Баркалова Л. В. виступали за дискваліфікацію гравця до кінця чемпіонату, а Євтушок О. Ю. - до кінця поточного року з умовною дискваліфікаціею на наступній рік.

За це рішення голосували: Кучеренко О. Г., Свіщов О. Ю., Смірнов М. О. та Висотін В. І.

Читати далі
Дата: 2017-02-13 15:37:56 | Просмотров: 700

Рішення виконкому ФВПУ від 13.02.2017

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>  

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10