*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-04-16 11:00:56 | Просмотров: 934

6 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 31 травня по 02 червня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся 6 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Судді - Бєлєвцов В. (МК), Гончаров С. (МК), Капинус В. (МК), Махарадзе Г. (МК).

 

Фінальні позиції команд: 

1 місце - "Динамо" (м. Львів);

2 місце - КЗ ЛОР ЛУФК (м. Львів);

3 місце - Збірна Харківської області;

4 місце - ВК "Маріуполь".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-05-21 13:00:18 | Просмотров: 798

І-ша всеукраїнська Динаміада серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 24 по 26 травня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  спорткомплексу НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася І-ша всеукраїнська Динаміада серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше з водного поло.

 

Технічне засідання відбудеться 24 травня о 15:30 в басейні НТУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Читати далі
Дата: 2019-04-16 10:41:26 | Просмотров: 1167

4 тур (фінал) ЧУ серед жінок

З 16 по 18 травня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 4 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

Судді: Лісун В. (НК), Капінус В. (МК).

 

Фінальні позиції команд: 

1 місце - Збірна Донецької області;

2 місце - Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік";

3 місце - "ДНУ-Дніпро" - Збірна   Дніпропетровської області;

4 місце - Збірна міста Києва.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-16 10:50:48 | Просмотров: 916

5 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 10 по 12 травня 2019 р. у місті Львові на базі басейну НСБ ЛВС відбувся 5 тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Cудді туру: Махарадзе Г. (МК), Смеркус О. (НК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 10 травня о 17:00 в басейні НСБ ЛВС.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-04-08 15:02:24 | Просмотров: 837

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед юніорів U-17

З 02 по 05 травня 2019 р. у місті Стамбул (Туреччина) на базі басейну "Enka" відбулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

Склад групи D: Болгарія, Молдова, Нідерланди, Туреччина, Україна.

 

Зазначимо, що до чемпіонату Європи, який відбудеться в період з 11 по 18 вересня 2019 року в м. Тбілісі (Грузія) пройшли команди Туреччини та Нідерландів.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-20 09:57:34 | Просмотров: 668

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 25 по 29 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-03-27 10:31:50 | Просмотров: 819

Кваліфікаційні змагання до ЧЄ серед жінок

З 25 по 28 квітня 2019 р. у м. Ріо-Майор (Португалія) відбудуться кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

 

Кваліфікаційна група складається з таких команд: Португалія, Румунія, Словаччина, Україна, Швейцарія, Чехія.

 

Усі команди грають одна з одною за колом, після чого братимуть участь у іграх плей-оф (12 та 26 жовтня 2019 р.) відповідно до зайнятого місця у групі з останніми шістьома командами попереднього чемпіонату Європи (Франція, Німеччина, Сербія, Ізраїль, Хорватія, Туреччина).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-18 11:38:23 | Просмотров: 658

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 18 по 21 квітня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір з водного поло серед юніорів (U-17).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-03-27 10:24:16 | Просмотров: 695

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (жінки)

З 17 по 22 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (жінки).

 

  Виклики

 

Дата: 2019-03-18 10:57:18 | Просмотров: 810

1 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 17 по 21 квітня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 17 квітня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-04 12:13:18 | Просмотров: 603

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 10 по 16 квітня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-03-04 12:00:19 | Просмотров: 1199

3 тур ЧУ серед жінок

З 12 по 14 квітня 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 3 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

Судді: Махарадзе Г. (МК), Ставертій О. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 10:51:39 | Просмотров: 833

1 тур (група 3) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 12 по 14 квітня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "КПІ" відбувся 1 тур (група 3) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Качалов А.Ю. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 квітня о 15:30 в басейні "КПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 11:02:24 | Просмотров: 1030

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 06 по 10 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Піонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 квітня о 15:00 в басейні "Піонер".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-03-01 10:38:31 | Просмотров: 1523

3 тур (фінал) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2001 р.н.

З 01 по 05 квітня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбувся 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Мар'їн О.Є. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 квітня о 09:30 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклик

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: