*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-01-25 14:58:05 | Просмотров: 1124

1 тур (група 1) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 06 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся 1 тур (група 1) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 березня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-08 10:30:38 | Просмотров: 594

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 05 по 11 березня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

  Виклики

Дата: 2019-01-25 14:40:21 | Просмотров: 1360

1 тур (група 2) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 04 по 08 березня 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 04 березня о 10:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:54:43 | Просмотров: 878

1 тур (група 4) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 01 по 03 березня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "Школа плавання та здоров'я" відбувся 1 тур (група 4) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Капінус В.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 березня о 19:00 в басейні "Школа плавання та здоров'я".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-23 16:51:58 | Просмотров: 609

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 28 лютого по 03 березня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-01-23 16:33:48 | Просмотров: 963

1 тур (фінал) ЧУ серед юніорок 2002 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 28 лютого об 11:00 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:46:17 | Просмотров: 939

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 25 лютого по 01 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Пiонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-15 11:21:24 | Просмотров: 688

Оголошення

Кафедра водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує всіх у 2019 році на навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізація – тренерська діяльність в обраному виді спорту (за видами спорту: плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслувальний слалом).

Читати далі
Дата: 2019-02-20 16:04:38 | Просмотров: 563

Інформація щодо кваліфікаційних змагань до ЧЄ серед жінок

З 25 по 28 квітня 2019 р. у Португалії відбудуться кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

 

Кваліфікаційна група складається з таких команд: Португалія, Румунія, Словаччина, Україна, Швейцарія, Чехія.

 

Усі команди грають одна з одною за колом, після чого братимуть участь у іграх плей-оф (12 та 26 жовтня 2019 р.) відповідно до зайнятого місця у групі з останніми шістьома командами чемпіонату Європи (Франція, Німеччина, Сербія, Ізраїль, Хорватія, Туреччина).

 

Дата: 2019-01-16 11:17:11 | Просмотров: 1055

1 тур ЧУ серед жінок

З 22 по 24 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 1 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 22 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-18 11:19:38 | Просмотров: 581

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 17 по 23 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-01-18 09:56:46 | Просмотров: 552

5 гра Світової ліги

19 лютого 2019 р. в Іспанії відбулася 5 гра Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між національними збірними Іспанії та України.

 

Делегат: Mr Lonzi (Італія).

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Schopp (Німеччина) / Mr Gransjean (Нідерланди).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-17 10:08:02 | Просмотров: 538

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 11 по 17 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

  Виклики

Дата: 2019-01-16 11:05:12 | Просмотров: 783

1 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 15 по 17 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 15 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 11:27:59 | Просмотров: 1068

ІІІ тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 09 по 11 лютого 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

Судді туру: Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (І кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 09 лютого о 17:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: