*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-04-13 13:48:19 | Просмотров: 296

Кубок мера

З 30 квітня по 02 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться Кубок мера з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2018-03-29 10:14:20 | Просмотров: 806

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 25 по 29 квітня 2018 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед  команд вищої ліги та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 25 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 10:33:01 | Просмотров: 588

ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 23 по 25 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-27 11:39:02 | Просмотров: 686

V тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 19 по 21 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся V тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Мандатна комісія відбудеться 19 квітня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-29 10:02:38 | Просмотров: 597

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 10 по 14 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 10 квітня о 10:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 10:39:57 | Просмотров: 616

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 11 по 15 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-03 14:15:15 | Просмотров: 340

Оголошення

Кафедра водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує всіх у 2018 році на навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізація – тренерська діяльність в обраному виді спорту (за видами спорту: плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслувальний слалом).

 

 

Читати далі
Дата: 2018-03-07 11:08:13 | Просмотров: 795

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 28 березня по 01 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 28 березня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-14 11:50:52 | Просмотров: 395

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорів

Виклики спортсменам і тренерам для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів:

 

  (28.03-01.04.2018, м. Кишинів (Молдова))

Дата: 2018-03-07 11:22:12 | Просмотров: 1227

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 24 по 28 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 24 березня о 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-02-13 12:53:52 | Просмотров: 904

ІV тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 23 по 25 березня 2018 р. у місті Маріуполі на базі басейну "Нептун" відбувся ІV тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Капінус В. (МК), Качалов А. (НК), Махарадзе Г. (НК), Свіщов В. (І-ша кат.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-13 19:56:49 | Просмотров: 513

Результати конкурсу від компанії "TURBO"

turbopng.pngЗа підсумками конкурсу, переможцем стала Ковальчук Лариса (м. Львів), яка отримає плавки збірної України в подарунок від компанії "TURBO-Україна".


Призером номінації «За найбільшу кількість цікавих макетів», стала Марина Сироткіна (м. Харків). Вона отримає заохочувальний приз - бейсболку "TURBO".

 

Дякуємо всім учасникам конкурсу!

Дата: 2018-03-07 10:11:51 | Просмотров: 502

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 15 по 17 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 15 березня о 13:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-02-19 11:45:58 | Просмотров: 1438

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 12 по 15 березня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 12 березня о 09:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-09 12:28:21 | Просмотров: 385

Євро-2018 пройде без України

 http://xsport.ua/waterpolo_s/news/evro-2018-proydet-bez-ukrainy_647476/

Страницы: <<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 4 33 1
 "ЛУФК", м. Львів 4 21 2
 Збірна Харківської області 4 18 3
 ВК "Маріуполь" 4 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  3 18 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 13 2
 Збірна м. Києва 3 12 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

3 11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: