*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-11-28 10:58:02 | Просмотров: 1399

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 10 по 14 грудня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 10 грудня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:50:07 | Просмотров: 761

ІІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

11 грудня 2018 р. у м. Афіни (Греція) о 19:30 (місцевий час) на базі басейну "P.Kapagerof" відбулася ІІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Греції та України.

 

Делегат: Mr Brgulijan (Чорногорія).

 

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Haentshel (Німеччина) / Mr. Balzan (Мальта).

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2018-11-15 15:02:30 | Просмотров: 571

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (чоловіки)

З 03 по 09 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (чоловіки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-15 15:36:16 | Просмотров: 925

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н.

З 30 листопада по 02 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" завершився фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 листопада об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

Переможець - СДЮШОР № 9 (м. Київ), ІІ місце - СДЮШОР-ДНУ - Збірна Дніпропетровської області, ІІІ місце - збірна Харківської області, ІV місце - збірна Донецької області.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-05 13:24:13 | Просмотров: 1141

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 22 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" завершився ІІ тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-01 12:06:50 | Просмотров: 669

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 21 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:03:02 | Просмотров: 1327

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:44:33 | Просмотров: 671

ІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

13 листопада 2018 р. в м. Харкові (Україна) на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними України та Іспанії.

 

Делегат: Mr. Perisic (Сербія).

 

Судді: Mr. Ladmann (Німеччина) та Mr. Rakovic (Сербія).

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:10:34 | Просмотров: 928

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 31 жовтня по 04 листопада 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 31 жовтня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 12:00:32 | Просмотров: 780

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 26 по 28 жовтня 2018 р. у місті Баня-Лука (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародний турнір "BORAC CUP-2018" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

 

Ігри турніру можна подивитися в прямому ефірі за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W5JsoqEDotI&feature=share

Дата: 2018-09-25 11:37:44 | Просмотров: 834

І гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

23 жовтня 2018 р. о 21:00 у м. Утрехт (Нідерланди) на базі басейну "Zwembad De Krommerijn" відбудеться І гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Нідерландів та України.

 

Делегат: Mr. Bebic (Хорватія).

 

Судді: Mr. Bender (Німеччина) та Mr. Blanchard (Франція).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 11:07:04 | Просмотров: 1528

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 18 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Команди-учасниці: ВК "Маріуполь", "Динамо" (Львів), Збірна Харківської області, "КЗ ЛОР ЛУФК" (Львів), національна збірна команда України (юніори), "НТУ-ХПІ" (Харків). 

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

Судді: Гончаров С. (МК), Капінус В. (МК), Тренчук П. (НК), Гавриленко В. (І кат.), Чобіт Т. (І кат.).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-24 15:52:16 | Просмотров: 643

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 17 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-06 14:02:29 | Просмотров: 972

Кубок України серед жінок

З 09 по 12 жовтня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулися змагання Кубку України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 09 жовтня об 11:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 13:19:07 | Просмотров: 609

НТЗ до чемпіонату Європи (юніорки)

З 09 по 12 жовтня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: