*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2012-10-20 19:59:01 | Просмотров: 1300

Календар: Всеукраїнські - Чоловіки

ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД 2016 - 2017

КУБОК УКРАЇНИ 2017 

 

 

1

І тур

14 – 18  грудня

2016

Кам'янське

2

ІІ тур

03 – 05 лютого

2017

Маріуполь

3

I тур (Супер ліга)

20 – 22 лютого

2017

Харків

4

IІ тур (Супер ліга)

17 – 19 березня

2017

Маріуполь

5

I тур (Вища ліга)

20 – 22 березня

2017

Харків - Маріуполь

6

ІIІ тур (Супер ліга)

26 – 28 квітня

2017

Харків

7

IІ тур (Вища ліга)

28 квітня - 02 травня

2017

Дніпро - Кам'янське

8

ІV тур (Супер ліга)

26 – 28 травня

2017

Львів

9

IІІ тур (Вища ліга)

22 - 26 серпня

2017

за призначенням

10

Ігри плей-офф

17-18 червня

2017

за призначенням

11

Ігри плей-офф

28 – 30 червня

2017

за призначенням

12

Кваліфікація Кубку України

20 – 22 вересня

2017

за призначенням

13

Фінал Кубку України

27 – 30 вересня

2017

за призначенням

14

Перехідні ігри

03 – 05 листопад

2017

за призначенням

15

Суперкубок

18 листопада

2017

за призначенням

            

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

 

ПАРТНЕРИ: