*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-02-23 10:41:32 | Просмотров: 20

Календар Юніори, юніорки, юнаки, дівчата

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 1999 р.н.

група А (Харків) 20 – 22 березня 2017

група Б (Маріуполь) 20 – 22 березня 2017

Збірна Харківської області - 1

Збірна Харківської області - 2

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна м. Маріуполь

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

КЗ ЛОР "ЛУФК" – ДЮСШ № 3

ІІ тур з 28 квітня  по 02 травня 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

ІІІ тур з 22 по 26 серпня 2017  р.           м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорів 2001 р.н.

група А (Харків) 13 – 17 лютого 2017

група Б (Дніпро) 13 – 17.02.2017

Збірна Харківської області

ХДВУФК № 1

СДЮШОР Я. Клочкової

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

Збірна м. Маріуполя

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

КЗ ЛОР "ЛУФК"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт"

ІІ тур з 03  по 07 липня 2017 р.          м. Харків

ІІІ тур з 20 по 24 листопада 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н.

група А (Харків) 03 – 07 квітня 2017

група Б (Київ) 07 – 09 квітня 2017

Збірна Харківської області

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР Я. Клочкової

АРЕНА м. Тбілісі

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

Ватерпольна академія О. Баркалова

група В (Львів) 02 – 04 квітня 2017

група Г (Дніпро) 04 – 06 квітня 2017

"Динамо" м. Ужгород

КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ № 3

КЗ ЛОР "ЛУФК" - СОК "Євроспорт"

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

Збірна м. Маріуполь

Збірна м. Одеса

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

ІІ тур з 19  по 23 червня 2017 р.   м. Харків (група І)

ІІ тур з 19 по 23 червня 2017 р.    м. Дніпро/Кам'янське (група ІІ)

ІІІ тур з 23 по 27 жовтня 2017 р.  м. Дніпро/Кам'янське

 

 

Відкритий чемпіонат України серед юнаків 2005 р.н.

група А

група Б

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

Збірна Харківської області

Ватерпольна академія О. Баркалова

"Динамо" м. Ужгород

ВК м. Ужгород

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

Збірна Київщини

група В

група Г

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

Збірна м. Одеса

"Динамо-Леви"

ДЮСШ № 3 м. Львів

СОК "Євроспорт" м. Львів

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

КВВС "Аквапарк"

з 06 по 11 червня 2017 р.  м. Дніпро

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 1999 р.н.

з 10 по 12 листопада 2017 р.  за призначенням

 

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2001 р.н.

з 25 по 27 листопада 2017 р.  за призначенням

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

11


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

"Динамо" м. Ужгород

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна м. Одеси

 

Збірна м. Маріуполя

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород